Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с интерфейса на KmPlayer, тегля си го за уиндолс 10 от официалния сайт на км или от калдата вече за 5ти път, пробвах различни версии, но или всички са прецакани или нещо има на лаптопа ми. Или излиза грешка за кодек или графиката се разваля, ще прикача снимка. Как да го оправя ? :)

km.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да кажеш каква точно грешка излиза, за да може да се разбере какъв е и проблема. За мен Windows 10 е достатъчна бъгня, така че при него проблеми всякакви. 

Като за начало тествай с друг плеър. Например с VLC Player, за да се види дали и там ще се получи същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами интерфейса се удвоява и не може да се мести, на снимката се вижда, всичко излиза по 2-3 пъти, не може да се уголемява или смалява, защото се удвоява. Грешката излиза от 1 седмица. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, В. Христев написа:

Ами интерфейса се удвоява и не може да се мести, на снимката се вижда, всичко излиза по 2-3 пъти, не може да се уголемява или смалява, защото се удвоява. Грешката излиза от 1 седмица. 

Тествай с друг плеър като за начало и кажи дали се наблюдава същия проблем. Дал съм ти един примерен, защото той не иска допълнителни кодеци, но ти може да си избереш друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите работят без проблем, но с този съм свикнал от години и искам да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решение - PotPlayer. Или пък - Опита ли с Portable версия ? Ето: https://userscloud.com/aaialr15gab2 (Малко трябва да ти поизскачат"рекламки, след което излиза зелен бутон Your download i ready, click here to start. - цъкаш там и се тегли.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не знам до колко това е портативна ("преносима") версия, може би е просто архивирана инсталационна папка на обикновената версия, гледам че има там и изпълним файл "Uninstall", но както и да е ,важното е че действа.

И ако не си опитал PotPlayer - препоръчвам. 

П.С - Малко офтопик:

Ако е за музика - то Winamp за мен си е плеъра.  Като предимства му виждам клавишните комбинации за различни функции като усилване и намаляване на звука, сменяне на следваща песен (Пример : Ctr +B),скиновете...на външен вид, но далеч не само е просто несравним с който и да е "съвременен" и все още поддържащ/разработващ се аудио плеър.

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.