Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем със въпросната добавка AOS, която се инсталира на браузера (Mozila Firefox, Chrome), при инсталирането на антивирусната Avast Free.

Za Chrome-a се добавя след това (но както и да е).

Самата добавка се инсталира, но не е активна (сива е) - във всички сайтове

Става въпрос за нов компютър от тази тема, с инсталиран Windows 10 Pro. Използвам временно безжичен адаптер D-link 172 AC600.

Опитах да поправя инсталацията на антивирусната (repair), както и да премахвам и инсталирам компоненти, но без успех.

Windows Defender e изключен. Но е възможно защитната стена или някоя друга, програма да пречи на добавката. Интересното е, че блокъра работи без проблем:

Прикачвам снимка:

523558d33fb85a97.jpg

Другият проблем е че немога да регистрирам Avast, в регистрационата форма ми изписва:

The Online Content Is unavalable. Please try your internet conection.

П.П.Ще сменя безжичната карта, с друга на TP-Link за теста. да видим дали ще покаже..

Редакция: Явно от AVAST, са изключили регистрациите за новите версии на програмата

Поне този проблем е решен.

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.avast.com/faq.php?article=AVKB94
Деинсталираш с инструмента на Avast в безопасен режим и инсталираш отново.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, oic написа:

Здравейте. Имам проблем със въпросната добавка AOS, която се инсталира на браузера (Mozila Firefox, Chrome), при инсталирането на антивирусната Avast Free.

Za Chrome-a се добавя след това (но както и да е).

Самата добавка се инсталира, но не е активна (сива е) - във всички сайтове

Става въпрос за нов компютър от тази тема, с инсталиран Windows 10 Pro. Използвам временно безжичен адаптер D-link 172 AC600.

Опитах да поправя инсталацията на антивирусната (repair), както и да премахвам и инсталирам компоненти, но без успех.

Windows Defender e изключен. Но е възможно защитната стена или някоя друга, програма да пречи на добавката. Интересното е, че блокъра работи без проблем:

Прикачвам снимка:

523558d33fb85a97.jpg

Другият проблем е че немога да регистрирам Avast, в регистрационата форма ми изписва:

The Online Content Is unavalable. Please try your internet conection.

П.П.Ще сменя безжичната карта, с друга на TP-Link за теста. да видим дали ще покаже..

Редакция: Явно от AVAST, са изключили регистрациите за новите версии на програмата

Поне този проблем е решен.

Ако горния пост непомогне спрете блокатора си на реклама за тест временно и рестартирайте браузъра  !

Касае се за конфликт между двете добавки !

Редактирано от Gregory House (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.