Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся някой плеър който да не е набъкан с разни рекламни вируси и по-сериозните им сродници и да чете филми на H265. В момента съм с стар gom player от който се чува само звук в споменатия формат и няма картина.

Дръпнах си и инсталирах нова версия на gom player, но е бъкана с реклами и разни вирусчета и затова го изтрих и почистих компа от гадините които остави.

За да не карам по метода проба-грешка с разни плеъри, рискувайки да си прецакам бозата, ще съм благодарен, ако някой даде насоки към чист плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма и реклами. От години съм с него и аз и нямам проблеми. и 4К филми чете стига да имаш добър процесор и видео за да върви гладко

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Audi Power написа:

Няма и реклами. От години съм с него и аз и нямам проблеми. и 4К филми чете стига да имаш добър процесор и видео за да върви гладко

Значи той ще е. Благодаря за бързите отговори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Gangosa написа:

vlc от мен.

Може и този да пробвам, ако възникнат проблеми с Potplayer, но за сега се държи добре и наистина няма гадини(освен ако не са някакви които АВ не ги открива) в него както казаха колегите. Благодаря все пак за предложението.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро @Барабой и успех с плеърите. За найсет години някои хора удивително не са открили VLC, но няма и кого да попитат, понеже пишат я от затвора, я приковани на инвалидна количка вкъщи, останали без каквото и да е обкръжение от приятели. Жалка гледка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Добро утро @Барабой и успех с плеърите. За найсет години някои хора удивително не са открили VLC, но няма и кого да попитат, понеже пишат я от затвора, я приковани на инвалидна количка вкъщи, останали без каквото и да е обкръжение от приятели. Жалка гледка.

Добро утро и на теб Млечко. Не знам какъв точно ти е проблема, но ще опитам да обясня като за идиоти какъв е моя проблем, а той не е, че не съм открил даден плеър, а че не знам в кой какво има в момента и кой какво чете. Поради факта, че gom player ми вършеше чудесна работа, дълго време не съм ползвал други. А това от къде пише някой и дали има или няма приятели изобщо не е гаранция, че може да получи информацията от която се интересува или че не пита в даден форум за да затвърди предложенията които е получил или да получи по-добри.

За твое успокоение - отдавна съм чувал за VLC, та даже имам един стар на компа. 

VLC.jpg.ebde4da39c8e9a1e8480ca4455289678.jpg

Редактирано от Барабой (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За аудио файлове 
http://xmplay.com/

Този според мен е най лекия,който аз знам

За видео и аз препоръчвам vlc,или Media player classic

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.