Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Днес като стартирах лаптопа си,фейсбук не ми се отваря.От същия лаптоп отварям профила на приятеля си,но моят -не.Отхвърля ми стара и нова парола и иска да отворя файл за сървъра,който не ми се отваря по никакъв начин.

Kasperski-това е файла който ми иска да отворя,а не мога

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пиши с кой браузер се опитваш да отваряш,пробвала ли си с друг ?

изчисти бисквитките на фейсбук и кеша на браузера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, emil644466 написа:

пиши с кой браузер се опитваш да отваряш,пробвала ли си с друг ?

изчисти бисквитките на фейсбук и кеша на браузера.

Ти пък! От къде да знае как се чистят бисквитки и кеш, не виждаш ли че за пръв път влиза в интернет! Години - (6) или години (69-75). Като имаш предвид, че има жени, които не знаят каква операционна система използват. Ами почисти й ги ти! Виждам, че имаш здрави нерви и желание. Давай напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mlechko написа:

Ти пък! От къде да знае как се чистят бисквитки и кеш, не виждаш ли че за пръв път влиза в интернет! Години - (6) или години (69-75). Като имаш предвид, че има жени, които не знаят каква операционна система използват. Ами почисти й ги ти! Виждам, че имаш здрави нерви и желание. Давай напред.

ко каза ко !

9f5cbc0d0.jpg

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам интернет експлорер-а за бисквитките-ако ми кажете как ще се опитам да изчистя

Но при положение,че не мога да вляза във Фейсбук-как да стане това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен фейса ми работи само с Хрома, с Мозилата работи, но не отваря клипчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

десен бутон на start->control panel->internet options->browsing history->delete.... - cookies ... ще изтрие всички бисквитки,тъй че ще трябва да се логваш отново навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но при положение,че с фейса на приятеля ми всичко е наред от същия лаптоп нужно ли е да трия и отново да се логваме?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен проблема е явно в акаунта ви, а не със с браузъри и т.н. Ако незнаете Facebook Inc, създаде нови правила от 2015, ако не се лъжа. Facebook Inc, задължава своите нови потребители, да въвеждат Истинската си самоличност, при Регистрация. А не поредния  Fake профил!  https://lifestyle.bg/international/vnimanie-feysbuk-trie-profili-bez-preduprezhdenie.html

- Та причината може да е тази- Вие ползвате ли истинската си самоличност?

П.С- Лично аз, тази година за да разбера дали така стоят нещата си наравих  Fake профил във Фейсбук. След като го направих, не можех да влизам в Акунта, беше блокиран!

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Галя Пеловска написа:

Kasperski-това е файла който ми иска да отворя,а не мога

На баба ти фърчилото иска да отвори файл! Касперски ти се отваря да ти докладва за вреден файл. Заблуждаваш хората като за световно първенство.

А това че не можеш да влезеш в акаунта си е чисто твой проблем! Варианти като за неадекватни потребители, които не могат нищо да обяснят:

- Изключен акаунт поради натрушаване правилата на Фейсбук общността. В някои от случаите може да се отключи чрез удостоверяване на лична карта (паспорт) като изпратиш данните обратно.
- Променена, забравена парола.

Глупостта и ниската памет се заплащат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво направих,но току-що го отворих с Гугъл Хром.

Сигурно щото съм много стара и проста и нищо не разбирам?!Благодаря,за милите думи на всезнайковците!Просто потърсих помощ,но явно съм сгрешила адреса!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Галя Пеловска написа:

Не знам какво направих,но току-що го отворих с Гугъл Хром.

Сигурно щото съм много стара и проста и нищо не разбирам?!Благодаря,за милите думи на всезнайковците!Просто потърсих помощ,но явно съм сгрешила адреса!

То много трудно и далеч от акъла ти да пробваш с друг браузър. На такива малоумни въпроси и готованковци гледам с неприязън. Когато се научат да пробват малко и експериментират, когато се научат да четят, тогава може да заслужат вниманието ми. До тогава мястото ви е отзад на опашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Галя Пеловска написа:

Галя,ти не му се връзвай на Млечко.Той само така си говори,иначе е добро момче и когато иска помага.Първо наругава някой непознат,а после казва правилните неща.

В тоя форум се помага.

Редактирано от Only Fools and Horses (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не забелязах помощ,а само обиди!Все пак благодаря и обидите ме учат!

преди 30 минути, Mlechko написа:

То много трудно и далеч от акъла ти да пробваш с друг браузър. На такива малоумни въпроси и готованковци гледам с неприязън. Когато се научат да пробват малко и експериментират, когато се научат да четят, тогава може да заслужат вниманието ми. До тогава мястото ви е отзад на опашката.

Няма да има опашка-не и за мен!Никога -ако ще трябва да се нареждам след вас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mlechko написа:

Когато се научат да пробват малко и експериментират, когато се научат да четят,

Тогава няма да има нужда да питат дори...дали се изясни причината в крайна сметка :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.