Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте понеже не съм много запознат имам няколко въпроса имам едни колони и буфер модел unitek sp-718 5.1 канален Изходна мощност :30W+10W*5 Честотен диапазон:30Hz 20KH Въпроса мие мога ли директно към телевизора да го вържа 5.1 и да вади по хубав и силен звук защото сега става само с 2 от 5 колони имам само два жака по 3.5мм от буфера а на тв-то имам 3 жака по 3.5мм  зелен- YPbPr, черен - слушалки, жълт-sideav, или към компютъра пак 5.1 дали може ,а иначе на видеото си има директно 5.1 да се върже отзад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизиите са обикновено със стерео звук,затова ти излиза само два канала.Компютъра щом има изводи за аудио 5.1,ще работят всички колони,но когато пуснеш филм,на който звукът е записан 5.1.Обикновено повечето филми,които сваляме за едно гледане,са със стерео звук,затова свирят  в двете колони и субуфера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.