Премини към съдържанието
nikivento

Дистанционно за PIONEER

Препоръчан отговор

Здравейте, подариха ми наскоро този модел CD за кола PIONEER MVH-190UB.Въпроса ми е мога ли да се сдобия с дистанционно управление за него и мога ли да си направя и някакво решение ако можете да предложите.Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианта е да се вземе универсално дистанционно и да му вградят софтуера за CD-то в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали има самото CD око за дистанционно защото от телефона с LG quick remote не го открива.И има ли такова универсално дистанционно като за телевизорите да си го настроиш сам,и дали ще стане дистанционното от следващия модел PIONEER MVH-181UB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, nikivento написа:

Не знам дали има самото CD око за дистанционно защото от телефона с LG quick remote не го открива.И има ли такова универсално дистанционно като за телевизорите да си го настроиш сам,и дали ще стане дистанционното от следващия модел PIONEER MVH-181UB

Това вече не мога да ти кажа. Просто трябва да се тества. 

Като допълнение ми обучиха дистанционно за модел ТВ Dewoo. Работи си безпроблем. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да споделиш къде ти го обучиха за да мога и аз да отида и да кажат момчетата дали става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, nikivento написа:

За какво пробваш изобщо с ЛГ на Пайнър?   Не ти трябва дистанционно ами сматрфон с ios или android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pioneer.alternativeremote

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, nikivento написа:

Може ли да споделиш къде ти го обучиха за да мога и аз да отида и да кажат момчетата дали става

Е аз съм от Плевен. Купих един ТВ Daewoo на старо , но човека беше загубил дистанционното. ТВ си работи и без него но Power бутова е с пружинки и ако го включвам и изключвам постоянно ще го повредея. Взех точния модел на телевизора и отидох в магазин, където продават достанционни. Човека там взе едно универсално дистанционно, свали на лаптопа си софтуера за телевизора и с един  програматор го обучи. 

Вече 2-ра година всичко си работи перфектно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, ined написа:

За какво пробваш изобщо с ЛГ на Пайнър?   Не ти трябва дистанционно ами сматрфон с ios или android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pioneer.alternativeremote

Първо LG е смартфон и е G4 който си има такава функция за управление, и знам за ARC но той изисква USB кабел за да го управляваш те са го взели с презумпцията че може без жично да се управлява от телефона но не е така аз аз не искам кабели,затова търся дистанционно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така както го беше написал останах с впечатлението че е някакво дистанционно за ЛГ.

За да го ползваш безжично радиото трябва да има Bluetooth, а твоето явно няма щом работи само през USB-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.