Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Aneta Palushek

Kак да разбера мога ли от компютър да използвам части на лаптоп

Препоръчан отговор

Добър ден , искам да попитам нещо моя син казва че звуковата му карта е изгоряла на компютъра и затова няма звук в нас имам няколко компютъра и няколко части за лаптопа не можели звукова карта от лаптоп да се сложи на компютър аз мисля че може но може и да не е така и ако не е да ми кажете как да си исталира звука защото мисля че звуковата карта си работи но има някакъв друг проблем за да няма звук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Aneta Palushek написа:

Добър ден , искам да попитам нещо моя син казва че звуковата му карта е изгоряла на компютъра и затова няма звук в нас имам няколко компютъра и няколко части за лаптопа не можели звукова карта от лаптоп да се сложи на компютър аз мисля че може но може и да не е така и ако не е да ми кажете как да си исталира звука защото мисля че звуковата карта си работи но има някакъв друг проблем за да няма звук

Не, не може. Но ако има проблем със звуковата карта и сте сигурни, че е изгоряла може да използвате такава . Евтина е и може да се прехвърля на различни компютри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих сложил някоя от тези

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Aneta Palushek написа:

През последните 15-тина години, дъната се продават с вграден звук, т.е., звуковата "карта" представлява  миниатюрен чип, запоен за дъното, и не може да се сменя. 

преди 16 минути, BMW Маниак написа:

Само да не се окаже драйвери най накрая.

Най-вероятно. Или просто не знае как да си пусне звука, поради някаква причина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.