Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

От три месеца bob ме тормозят със спам SMS-и. Не ми се разправя с тези гадове - всички са такива, затова просто не отговарям на съобщенията. Понамаляха! Сега обаче се случи нещо което ми изглеждаше невъзможно. Прочитайки съобщението телфонът ми започва автоматично да изпраща SMS-и за абонамент. Имайте предвид, че съм с Nokia 100, за мое разочарование не успях да се снабдя с по-елементарна играчка.

И така от съобщението става ясно, че се абонирам (в случай, че потвържденята са изпратени успешно) за мелодия на телефона (нещо което НЕ съм искал) която мелодия ще се таксува по 0,60 лв. всеки месец след първите 30 дни от момента на активирането. Все още ми е трудно да го повярвам, най-вече, предвид моделът телефон. Изпращането се случва изключително бързо - три SMS-a за има-няма 3 сек.

Spoiler

В страни от темата се сещам за друг един неотдавначен случай. Докато се разхождам в центъра на града, без нищо да правя, телефонът започна да избира някакъв мобилен. Нямаше и да разбера, ако през това време не слушах радио през телефона. А това мамка му как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не можеш ли да се обадиш на оператор и да изискаш спиране на каквито и да е рекламни съобщения? :ph34r:
Забреани автоматичният отговор/набиране.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не!

Nokia 100 няма такава опция.

Реших си проблема постфактум.

Само се хабих да блъскам по клавишите.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.