Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че се нарича cloud, не значи, че информацията лети из въздуха реално. Трябва ти голямо дисково пространство. Не става само с код :D

Другото ти е account система и file upload script :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи до къде си стигнал ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа май до никъде даже не май а до никъде нищо освен файловете и база данните

:shy11::shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест не търсиш помощ, а искаш да си наемеш програмист :)

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//offtopic

Оле ... вече и облаци правим и неограничено дисково пространство имаме :D

Когато пуснете "продукта", моля да ме информирате - ще съм първият ползвател ...

"По темата":

Най-добре ще се получи мисля, че с HTML POST форма, която да  прави пост към PHP, което от своя страна да взема съдържанието на $_FILE и да прави file_put_contents() - така го виждам много издържано решението ...
Може и някакво redundancy да се имплементира - примерно след като имаш целия файл в memory-то ще ти е много-удобно да го разделиш в няколко променливи (примерно извърташ бинарния content и слгаш един rand(0,1), и пълниш в двата масива и после ги записваш).

п.с.

Ако не си разбрал, че се бъзикам да поясня - ТОВА НЕДЕЙ ДА ГО ПРАВИШ! За да направиш читав дистрибутиран сторидж ще ти трябват много повече познания от писане на PHP.
Вземи се запознай по темата и недей да тръгваш да правиш глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от tovamieimeto98
      Добър вечер.
      Въпросът ми не свързан с някаква програма.
      Занимавам се с програмиране от около година. Насочил съм се към web development, по - скоро php web dev.
      Знам това - онова(php функции, OOP), владе малко бази данни(mySql), html/css и малко js/jquery. Имам също и няколко проекта, общо взето CRUD, регистрации, логвания, коментари, тн... Общи неща.
      Въпросът е, че вече искам да започна като junior или стажант някъде, но не съм сигурен дали съм готов. Може ли някой запознат да ми разясни горе - долу как стоят нещата, на кое да наблегна, кое да науча.
      Благодаря 
    • от c3p0
      Ще създам нова MySQL база данни и се чудя кой от многото възможни енкодинги да избера като най-подходящ за кирилица.
      Преди съм бил създал една MySQL база данни с енкодинг: utf8_swedish_ci;
      Преди съм бил създал една MySQL база данни с енкодинг: utf8_general_ci;
      Кой от двата енкодинга е подходящ за кирилица или пък някой друг е по-подходящ?

• от MirenaB
      Здравейте,
      Организира се хакатон за създаване на Booking Engine с парични награди в София (награда за 1во място е над 3000 лева). 
      Хакатонът ще се състои на 2-4 ноември
      Ако се интересувате, запишете участието си чрез регистрация на уебсайта https://staykeepers.com/hackathon
      Повече информация може да намерите във фейсбук: https://www.facebook.com/events/328339337761893/
      Поздрави
    • от dipsuchos
      Здравейте, симпатични хора,

Направих една уеб-страничка, вместо да създавам документ на MS Word, да речем. Ей тъй, за разнообразие. Е, да, ама малко късно се усетих, че този линк мога да си го гледам само аз. 
      Как да го направя разпространим и видим за всички?

file:///C:/Users/mkker/Desktop/Conv1nce.html
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.