Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Проблема ми е следния искам да направя Cloud в който всеки човек да може да се регистрира и да качва своите файлове обаче да не може другите потребители да виждат файловете на даден потребител. С други думи само той да може да си го вижда моля дайте Totorial или код благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че се нарича cloud, не значи, че информацията лети из въздуха реално. Трябва ти голямо дисково пространство. Не става само с код :D

Другото ти е account система и file upload script :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи до къде си стигнал ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа май до никъде даже не май а до никъде нищо освен файловете и база данните

:shy11::shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест не търсиш помощ, а искаш да си наемеш програмист :)

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//offtopic

Оле ... вече и облаци правим и неограничено дисково пространство имаме :D

Когато пуснете "продукта", моля да ме информирате - ще съм първият ползвател ...

"По темата":

Най-добре ще се получи мисля, че с HTML POST форма, която да  прави пост към PHP, което от своя страна да взема съдържанието на $_FILE и да прави file_put_contents() - така го виждам много издържано решението ...
Може и някакво redundancy да се имплементира - примерно след като имаш целия файл в memory-то ще ти е много-удобно да го разделиш в няколко променливи (примерно извърташ бинарния content и слгаш един rand(0,1), и пълниш в двата масива и после ги записваш).

п.с.

Ако не си разбрал, че се бъзикам да поясня - ТОВА НЕДЕЙ ДА ГО ПРАВИШ! За да направиш читав дистрибутиран сторидж ще ти трябват много повече познания от писане на PHP.
Вземи се запознай по темата и недей да тръгваш да правиш глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.