Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Трябва ми безплатна версия на IDI Spell checker. Ако е възможно по-нова.

Благодаря много.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от vos7ro
      Здравейте колеги!
      За първи път пиша тук, търсих информация относно проблемът ми във форума , уви не открих за това отварям нова тема!
      Имам лап топ Асус ОС Windows 8.1 (предполагам има значение) 
      Вече цял ден рестартирам компютъра отново и отново..защо!?
      Излизам по задачи-> щерка ми набарва компютъра с мишката(на 2г. е) , майка и докато я възпре не се знае какво е ставало. Жената затваря капака на ПЦ....
      Прибирам се...
      Със стартирането на ПЦ - и отваряне на главния десктоп - доло ТАСКБАР лентата е блокаж от всякъде, не мога да кликам върху нея нито с левия , нито с десния бутон на мишката,при всеки опит се чува един характерен звук за ОС и това е ..
      Също така ниско долу в него мига непрекъснато иконка ЩИТ, но и нея не мога да натисна...
      Прикачам снимка ... ПОМАГАЙТЕ моля ви... 

• от Боби Акулата
      Искам някаква програма която да ми показва коя програма къде е инсталирана дали е във C или D.Благодаря!
    • от Александър Банов
      Здравейте!Търся програма с която от един компютър влизаш в друг.Тоест можеш от твоя компютър да управляваш друг.Аз забравих името на програмата ,само си спомням че тя май трябваше да е инсталирана на двата компютри и за да влезеш в компютър трябва да поискаш разрешение.Благодаря!
    • от Александър Банов
      Здравейте!Търся програма с която от един компютър влизаш в друг.Тоест можеш от твоя компютър да управляваш друг.Аз забравих името на програмата ,само си спомням че тя май трябваше да е инсталирана на двата компютри и за да влезеш в компютър трябва да поискаш разрешение.Благодаря!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.