Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем всички папки са с административна значка .Това са в дял D и външния диск на дял C na win там нямам промяна поне не съм забелязал .Предполага това се дължи на някой вирус . А също тека забелязах две нови папки $RECYLE.BIN   и Sistem Volume Information .
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем и някои съвет как да процедирам в следната ситуация .

59aaae56192e5_ScreenHunter_03Sep_0216_08.gif.4751d254a578fe3f83678f2cc0ac3274.gif59aaae3c52063_ScreenHunter_02Sep_0216_07.gif.6e58ddd596508f09a884d2171e4502c3.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добави името на профила си в Secority раздела на диска - в Windows Explorer десен клик по диск D избери Properties > раздел Security > бутон Edit > бутон Add> > бутон Advanced > бутон Find Now > намери името на профила, потвърди го и сложи отметки на правата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво съобщение връща системата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизам в Security  от там избирам профила ,редактирам пак избирам профила добавям всички отметки и ок и нищо .Първия път на външния хард взе да изброява фаиловете в харда и след няколко минути так без промяна не знам да не бъркам някоя стъпка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://superuser.com/questions/578022/folder-requires-admin-permissions-for-every-single-action

Приложи съвета от последния пост. Т.е. дай разрешение за Everyone като сложиш и отметка на "Inherit..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На последната картинка виждам преки пътища до интернет. Също така се виждат папки Recyclebin и т.н. Според мен това са индикации за инфекция. Бих посетил антивирусния раздел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше от инфекция и в дял С щеше да има подобен проблем. По-скоро прилича на проблем с правата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе хора, не виждате ли, че Explorer-ът отчита папките като приложения?... Не е само проблем с админските права.

Pesho66, или си признай какво си правил, за да се стигне до тази ситуация, или направо отивай в антивирусния отдел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто преместих едни снимки от един лаптоп на друг посредством флашка и тека .От тогава все така стои .

ScreenHunter_01 Sep. 03 10.25.gif

Редактирано от pesho66 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно сте преместил не само снимки...

Посетете линка, изпълнете инструкциите, създайте в раздела нова тема, в която публикувайте резултатите от сканирането с FRST:
https://www.kaldata.com/forums/topic/132819-системата-ми-е-инфектирана-какво-да-правя-сега/
Изчакайте спокойно член на HJT екипа да ви разпише инструкции за действие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.