Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е че без причина Steam-a си краде ресурси,  днеска го забелязах, рестарт не помага нито има нещо пуснато.. Седи на 29-30% нито по-горе нито по-надоло...

Редактирано от ma57er2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак почваме с ченгелите...

Каква ти е конфигурацията и какви са компонентите - лаптоп, десктоп? Операционна система? Дай снимка от таск мениджър нещо, където го видя това. Пуснах Steam на моята конфигурация, държи се нормално. Пробва ли да го uninstall/install наново, като след uninstall му затрий всички папки и пусни един CCleaner.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ma57er2 написа:

Здравейте, проблема е че без причина Steam-a си краде ресурси,  днеска го забелязах, рестарт не помага нито има нещо пуснато.. Седи на 29-30% нито по-горе нито по-надоло...

Отиди тука и пусни в small моде. Ако искаш да го върнеш, пак там, ама на large mode. Рестартираш програмата изцяло при смяна:

I1ODJ4bo-stea3-s-.png

Другото, направи си икони за старт на игрите на десктопа и не ги пускай от Стим програмата прозореца. Въобще не го отваряй и не го пипай след старт най-добре. Игрите си пускаш от иконите на десктопа и това е.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах Steam с Revo, за сега няма проблеми, ще видя как е в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от msavov
      Здравейте на всички. Дано да съм пуснал темата въпросчето в правилната тема. Извинете ме ако не е на правилното място.
      Не играя игри,не работя добре със STEAM, но ме грабна 1 игра. Изтеглих си STEAM и т.н. , закупих съответната игра Playerunknown's Battleground's инсталира се и от започна проблема. След като се инсталира я стартирах и ми излезе надпис : 
      23:35:52: Starting BattlEye Service...
      23:35:55: Launching game...
      23:36:07: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
      23:36:07: [INFO] Blocked loading of file: "D:\New folder (6)\steamapps\common\Animation Throwdown The Quest for Cards\animationthrowdown_Data\Managed\Validator.dll".
      23:36:08: [INFO] Blocked loading of file: "C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/System.Activities.dll".

Мислейки, че ще реша проблема и посъветвайки се явно с неразбиращи хора изтрих тези 2 файла. Деинсталирах играта и отново я свалих. След като се опитам да я стартирам нищо не става. Нито надпис някакъв излиза, нищо. Просто цъкам 2 пъти върху иконата на играта и нищо не се случва.

Та ако някой може да помогне ще съм благодарен. Надявам се да сте ме разбрали  Благодаря предварително.
    • от crashgold
      Здравейте ! Изтеглих си мапове на CS:S . Всичките са повредени или незнам как да го нарека ? Поразрових се в интернет и използвах този саит Цък ... И пак същото . Сигурен съм че съм сложил фаиловите на правилното място  ! 
    • от Pinteresting
      Здравейте. 
      Много от хората в този форум използват най-известната платформа за игри, именно Steam. Повечето от хората обаче, не знаят как да боравят с всички функции в нея. Може би и много от хората не знаят че ги има някои от фукнциите. В този урок няма да пиша само за функциите, а и за това как да не бъдеме измамени при трейдове в платформата и много дуги подобни. Темата няма да е готова от първия път, тя постоянно ще се обновява с много повече уроци и информация за тази платформа. Тази тема също така ще се използва и за въпроси относно платформата, надявам се хората които са активни в тази тема да помагат на хората които имат нужда от помощ, ако няма обяснение за някоя функция или нещо друго. Като цяло идеята ми е потребителите на този форум да са навътре с нещата със Steam. Под потребители не включвам само хората с ранк потребител, отнася се за абсолютно всички във форума, тярбва да си помагаме и да си помагаме с каквото можеме. Надявам се с тази тема да помогна на изключително много хора, надявам  се когато имат проблем да посещават тази тема и да намират решенията тук.
      Преди да започна със самия урок искам да кажа нещо. Ако случайно няма някоя функция или обяснение за нещо, което в началото ще е нормално, моля ви пишете ми на лично съобщение за това коя функция искате да ви бъде обяснена, и тя ще бъде добавена в темата максимално бързо, моля темата да не се пълни с излишни коментари подобни на "Не е добавено това или нещо друго", ако има такъв случай използвайте системата за лични съобщения във форума, ще съм ви благодарен ако го правите.
      В темата също така ще се добавят и всички нови ъпдейти на стийм с обяснение на български език. Това ще помогне на хората които искат да научат всички нови ъпдейти но не им е лесно да разберат какво точно означава дадено нещо. Много от ъпдейтите ще засягат и функциите в стийм, тях ще ги обяснявам по-подробно и ще се опитвам да ви обясня точно какво променят в платформата. 
      Също така, моля да ме извините ако имам правописни грешки, и за тях също да ми пишете на лично съобщение въпреки, че аз ще се опитвам да си намирам грешките.
      Нека да започваме и със самият урок, благдоря ви много ако сте отделили време да прочетете текста отгоре.
      Какво означава платформата Steam ?
      Как да си инсталираме, и как да се регистрираме в Steam ?
      За първи път в Steam ?
      Защита на вашия акаунт ? 
      Добавяне на средства в платформата ?
      Steam Greenlight ?
      Поканени сте в група ?
      Всичко за групите ?
      С времето ще се качват много повече уроци за това как да използваме Steam, ако ви е харесала темата която е в незавършен вид, харесайте я за да ме подкрепите.
    • от Илиян Иванов
      Раздаването е напълно законно. Който иска ключ, нека се свърже с мен на ЛС и ще се разберем какво може да направи за мен, а аз гарантирам, че ще му дам ключа.

Ето и линк към играта в стийм http://store.steampowered.com/app/278460
      Струва 15 $ там, а при мен я получавате безплатно, само срещу скромен жест срещу мен, който няма нищо общо с пари. 

Раздадени ключове към настоящия момент (линк към потребителския акаунт):
      1. https://www.kaldata.com/forums/user/344836-helis/
      2. https://www.kaldata.com/forums/user/341720-niki292002/
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер на всички Преди около час получих бан ( несправедлив ) влязах в един сървър на цс 1.6 малко да поцъкам сървъра е bhop/kz/slide,сървъра е без аutobhop.И така може би бана ми е заради ника,защото накрая на ника ми пише 333FPS ALL TIME !!! а сървъра в който играх е позволено максимум до 100FPS.И така както си играх и изведнъж админа ме банна перманент по STEAM ID а причината която беше дал е Illegal FPS ? Направо откачих до сега съм търсил няква програма или някъв код който може да сменя STEAM ID но не намерих нищо което да ми помогне за това сега пускам тема тук и се надявам някой да помогне Моля някой ако знае програма за смяна на STEAM ID или нещо подобно да драсне коментарче Забравих да спомена,че цс-а ми е теглен от zamunda не е купен Counter Strike 1.6 Warzone Final.Имам още един въпрос когато се инсталира нов цс всеки път STEAM ID е различно нали ? Смисъл сега ако няма начин да сменя STEAM ID на този цс дето в момента съм с него ако инсталирам нов и се опитам да вляза отново в сървъра няма да го имам този проблем нали ? Моля някой ако знай нещо,някво решение на проблема да пише
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.