Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е че без причина Steam-a си краде ресурси,  днеска го забелязах, рестарт не помага нито има нещо пуснато.. Седи на 29-30% нито по-горе нито по-надоло...

Редактирано от ma57er2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак почваме с ченгелите...

Каква ти е конфигурацията и какви са компонентите - лаптоп, десктоп? Операционна система? Дай снимка от таск мениджър нещо, където го видя това. Пуснах Steam на моята конфигурация, държи се нормално. Пробва ли да го uninstall/install наново, като след uninstall му затрий всички папки и пусни един CCleaner.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ma57er2 написа:

Здравейте, проблема е че без причина Steam-a си краде ресурси,  днеска го забелязах, рестарт не помага нито има нещо пуснато.. Седи на 29-30% нито по-горе нито по-надоло...

Отиди тука и пусни в small моде. Ако искаш да го върнеш, пак там, ама на large mode. Рестартираш програмата изцяло при смяна:

I1ODJ4bo-stea3-s-.png

Другото, направи си икони за старт на игрите на десктопа и не ги пускай от Стим програмата прозореца. Въобще не го отваряй и не го пипай след старт най-добре. Игрите си пускаш от иконите на десктопа и това е.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах Steam с Revo, за сега няма проблеми, ще видя как е в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от msavov
      Здравейте на всички. Дано да съм пуснал темата въпросчето в правилната тема. Извинете ме ако не е на правилното място.
      Не играя игри,не работя добре със STEAM, но ме грабна 1 игра. Изтеглих си STEAM и т.н. , закупих съответната игра Playerunknown's Battleground's инсталира се и от започна проблема. След като се инсталира я стартирах и ми излезе надпис : 
      23:35:52: Starting BattlEye Service...
      23:35:55: Launching game...
      23:36:07: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
      23:36:07: [INFO] Blocked loading of file: "D:\New folder (6)\steamapps\common\Animation Throwdown The Quest for Cards\animationthrowdown_Data\Managed\Validator.dll".
      23:36:08: [INFO] Blocked loading of file: "C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/System.Activities.dll".

Мислейки, че ще реша проблема и посъветвайки се явно с неразбиращи хора изтрих тези 2 файла. Деинсталирах играта и отново я свалих. След като се опитам да я стартирам нищо не става. Нито надпис някакъв излиза, нищо. Просто цъкам 2 пъти върху иконата на играта и нищо не се случва.

Та ако някой може да помогне ще съм благодарен. Надявам се да сте ме разбрали  Благодаря предварително.
    • от crashgold
      Здравейте ! Изтеглих си мапове на CS:S . Всичките са повредени или незнам как да го нарека ? Поразрових се в интернет и използвах този саит Цък ... И пак същото . Сигурен съм че съм сложил фаиловите на правилното място  ! 
    • от Pinteresting
      Здравейте. 
      Много от хората в този форум използват най-известната платформа за игри, именно Steam. Повечето от хората обаче, не знаят как да боравят с всички функции в нея. Може би и много от хората не знаят че ги има някои от фукнциите. В този урок няма да пиша само за функциите, а и за това как да не бъдеме измамени при трейдове в платформата и много дуги подобни. Темата няма да е готова от първия път, тя постоянно ще се обновява с много повече уроци и информация за тази платформа. Тази тема също така ще се използва и за въпроси относно платформата, надявам се хората които са активни в тази тема да помагат на хората които имат нужда от помощ, ако няма обяснение за някоя функция или нещо друго. Като цяло идеята ми е потребителите на този форум да са навътре с нещата със Steam. Под потребители не включвам само хората с ранк потребител, отнася се за абсолютно всички във форума, тярбва да си помагаме и да си помагаме с каквото можеме. Надявам се с тази тема да помогна на изключително много хора, надявам  се когато имат проблем да посещават тази тема и да намират решенията тук.
      Преди да започна със самия урок искам да кажа нещо. Ако случайно няма някоя функция или обяснение за нещо, което в началото ще е нормално, моля ви пишете ми на лично съобщение за това коя функция искате да ви бъде обяснена, и тя ще бъде добавена в темата максимално бързо, моля темата да не се пълни с излишни коментари подобни на "Не е добавено това или нещо друго", ако има такъв случай използвайте системата за лични съобщения във форума, ще съм ви благодарен ако го правите.
      В темата също така ще се добавят и всички нови ъпдейти на стийм с обяснение на български език. Това ще помогне на хората които искат да научат всички нови ъпдейти но не им е лесно да разберат какво точно означава дадено нещо. Много от ъпдейтите ще засягат и функциите в стийм, тях ще ги обяснявам по-подробно и ще се опитвам да ви обясня точно какво променят в платформата. 
      Също така, моля да ме извините ако имам правописни грешки, и за тях също да ми пишете на лично съобщение въпреки, че аз ще се опитвам да си намирам грешките.
      Нека да започваме и със самият урок, благдоря ви много ако сте отделили време да прочетете текста отгоре.
      Какво означава платформата Steam ?
      Как да си инсталираме, и как да се регистрираме в Steam ?
      За първи път в Steam ?
      Защита на вашия акаунт ? 
      Добавяне на средства в платформата ?
      Steam Greenlight ?
      Поканени сте в група ?
      Всичко за групите ?
      С времето ще се качват много повече уроци за това как да използваме Steam, ако ви е харесала темата която е в незавършен вид, харесайте я за да ме подкрепите.
    • от Илиян Иванов
      Раздаването е напълно законно. Който иска ключ, нека се свърже с мен на ЛС и ще се разберем какво може да направи за мен, а аз гарантирам, че ще му дам ключа.

Ето и линк към играта в стийм http://store.steampowered.com/app/278460
      Струва 15 $ там, а при мен я получавате безплатно, само срещу скромен жест срещу мен, който няма нищо общо с пари. 

Раздадени ключове към настоящия момент (линк към потребителския акаунт):
      1. https://www.kaldata.com/forums/user/344836-helis/
      2. https://www.kaldata.com/forums/user/341720-niki292002/
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.