Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Различен размер гуми отпред

ImagineMe
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 31 минути, Питоня написа:

Когато не става с думи има и други методи за убеждаване.

ха ха ха
Със револвер нали ?
Ей паляк я ходи на сянка под пасата че ми писна от глупостите ти и кражбите на интелектуална собственост които прикриваш зад увити в целофан думи.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 56
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Според auto-data (онлайн) това са написа ли 

185/65 R15

Баща ми е авто-монтьор от 17 години и има собствен сервиз в БГ от 4 години. И няма оплаквания от него. Всички клиенти са доволни и идват постоянно. Винаги внимава и си върши работата както трябва. Няма такива фатални грешки, като да се запали кола, да фръкне гума, и т.н. :D както на вас ви са е случвало от някакви аматьорски сервизчета, които не могат да затегнат един болт.

По темата: Ако мислиш да караш така по-добре недей(карал съм кола, която лявата гума е малко-голяма от другите 3 и над 120 км/ч почва да трепери волана и има вероятност да се самоубиеш някъде). Слагай отзад 16 инча, а отпред 15 инча и си ти :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, BMW Маниак написа:

Ей паляк я ходи на сянка под пасата че ми писна от глупостите ти и кражбите на интелектуална собственост.

Я тихо, кирчо. Детски глас да не чувам. Аз не увивам в целофан нищо.
Има етика, има право.
Добре, че не всички са такива палячовци като теб.
По твоята логика генеричните лекарства не трябва да ги има. Като си болен купуваш само една марка с патента. А другите са крадци, че са взели формулата и са променили нещо, за да не я хваща патента.
Ама знаеш ли какво..генеричните обикновено са много по-евтини и достъпни за по-бедните хора.
Писна ми от палячовци като теб, които си мислят че те цял ден само ще въртят далаверките, а другите само са длъжни да плащат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Питоня написа:

Писна ми от палячовци като теб, които си мислят че те цял ден само ще въртят далаверките, а другите само са длъжни да плащат.

До кога ще ползваш готови продукти на хора които са учили и са ги създали а ти на готово като паразит и ще ми носиш от девет кладенеца вода че имаш исконното право да ги ползваш за лична употреба. Нали си голям технически гений ? Ами създай и ползвай или на готово по лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, BMW Маниак написа:

Ами създай и ползвай или на готово по лесно.

Няма смисъл да се преоткрива топлата вода. А паразит на тоя свят си ти.

преди 30 минути, BMW Маниак написа:

До кога ще ползваш готови продукти на хора които са учили и са ги създали а ти на готово като паразит и ще ми носиш от девет кладенеца вода че имаш исконното право да ги ползваш за лична употреба. Нали си голям технически гений ? Ами създай и ползвай или на готово по лесно.

Аз ползвам документация, не продукт. Също както и тегля схеми за платките на телевизорите. За да не губя време да преоткривам топлата вода.И те не се предоставят с телевизора вече. Но има сайтове, като Електротаня, където ги има схеми и сервизни ръководства.Иди им дрънкай на тях или на eset info, та да те разкрасят и да ти се подиграят.
Ти сигурно никога не си ползвал ръководства и винаги си ги плащал.
Абе ей, палячооо.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Питоня написа:

Също както и тегля схеми за платките на телевизорите.

Ти сега и телевизори ли почна да ремонтираш !!! С лаптопите бизнеса умря ли ?
Я се спри малко че се оплете хептен в лъжите си. Телевизор разглобен кога видя за последно ?
Баси лъжеца а даже не си направи до сега реклама на ателието къде ги ремонтираш. Посмали манго.
Днес навъртя ли вече 100те си километра които въртиш всекидневно ? Или и за тях ни преметна. Въртял 20 хил на година. От къде пари ве ? За газ, масла и филтри ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, BMW Маниак написа:

От къде пари ве ? За газ, масла и филтри ?

4литра масло са 30лв, филтъра е 8лв. А теб кой те излъга, че само компютри ремонтирам?
И не са 100км, неграмотнико.70х24х12 е 20 160

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...