Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
от заглавието се разбира какво ми се случи с прекрасния ФБ. Един ден просто ми изписва това (на прикачената снимка се вижда).
Въпросът ми е, на някого случвало ли му се е? Качих им снимка на лична карта, но в различни форуми пишат, че чакат с месеци за отговор и такъв няма.
Та ако някой е имал този проблем, да сподели опит? 
Благодаря Ви!

mama.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от колко браузъра ви го дава? Или не сте пробвали как е положението, като се опитате да използвате акаунта си от друг браузър ,други устройства за да видите как е положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Gangosa написа:

Това от колко браузъра ви го дава? Или не сте пробвали как е положението, като се опитате да използвате акаунта си от друг браузър ,други устройства за да видите как е положението?

То ме изхвърли и от телефона веднага след като го блокираха, както и от messenger. Пробвах от много места, това е. Просто трябва фейсбук да решат дали да ми приемат документа, но кой знае дали изобщо ще си направят труда?
Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Габриел Георгиев написа:

То ме изхвърли и от телефона веднага след като го блокираха, както и от messenger. Пробвах от много места, това е. Просто трябва фейсбук да решат дали да ми приемат документа, но кой знае дали изобщо ще си направят труда?
Поздрави!

Трябва да има причина да се случи подобно нещо. Няма как от ФБ изведнъж да решат, че името ти е фалшиво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Трябва да има причина да се случи подобно нещо. Няма как от ФБ изведнъж да решат, че името ти е фалшиво. 

Очевидно някой ме е докладвал. Името ми е абсолютно същото като на личната карта. Ако погледнат, ще разберат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Габриел Георгиев написа:

Очевидно някой ме е докладвал. Името ми е абсолютно същото като на личната карта. Ако погледнат, ще разберат.

Ами ще трябва да изчакаш тогава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Калин Карабойчев
      Здравейте приятели,
      На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години!
      Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред.
      Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!
      Искаме да благодарим на всички наши потребители, клиенти, партньори и приятели, които ни се довериха и продължават да са с нас през годините. Обещаваме, че и занапред ще следваме вярната посока на развитие, така че всички вие, в нито един момент да не се замисляте дали сте направили правилния избор.
      Тук е мястото да благодарим и на тези, които са ни критикували през годините, защото и ние не сме безгрешни, а градивната критика ни показва допуснатите грешки и ни помага да ставаме все по-добри.
      Сега идва и нашия ред да кажем „Наздраве“ и да почерпим вас – нашите потребители.
      Хубаво е, че имаме празник, но още по-хубавото е, че в нашия празник участвате и всички вие – нашите потребители, клиенти, партньори и приятели, а също и празника не е само рожден ден, а рожден месец!
      Много ни се искаше персонално да почерпим всеки един наш потребител, но парти за 250 082 човека трудно можем да организираме … затова намерихме формулата да почерпим всички, като Ви подарим безплатен шест месечен VIP абонамент за нашия сайт, който можете да вземете по всяко време от днес до края на месец април.
      Със своя VIP Абонамент получаваш:
      Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения. Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. През целия месец април всеки, който желае може да се почерпи и да вземе своя VIP абонамент тук.
      Благодарим Ви, че сте с нас!
    • от professed
      Здравейте,
      Каква е разликата между вградена и интегрирана видео карта, при положение, че вградената е доста добра. GTX 950 - 4gb gddr5 128 bit. Тука става въпрос за лаптоп. Има ли значение дали е вградена или интегрирана при тази видео карта?
    • от Калин Карабойчев
      Здравейте приятели! Радваме се да Ви представим напълно новите ни приложения за Android и iPhone.
      Не пропускайте последните новини от света на технологиите където и да сте. С нашите нови приложения можете лесно и бързо, да четете и коментирате новините ни по-удобно от всякога.
      Това е първата им версия, очаквайте още много промени и изненади в тях.
      Приложението за Android базирани телефони можете да изтеглите от тук, а за iPhone от този линк.
      Надяваме се да ви харесат!

• от Mr.n0b0dy
      Защо официалното приложение на калдата не е ъпдейтвано, изискват се разходи или няма кой да го направи?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.