Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
от заглавието се разбира какво ми се случи с прекрасния ФБ. Един ден просто ми изписва това (на прикачената снимка се вижда).
Въпросът ми е, на някого случвало ли му се е? Качих им снимка на лична карта, но в различни форуми пишат, че чакат с месеци за отговор и такъв няма.
Та ако някой е имал този проблем, да сподели опит? 
Благодаря Ви!

mama.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от колко браузъра ви го дава? Или не сте пробвали как е положението, като се опитате да използвате акаунта си от друг браузър ,други устройства за да видите как е положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Gangosa написа:

Това от колко браузъра ви го дава? Или не сте пробвали как е положението, като се опитате да използвате акаунта си от друг браузър ,други устройства за да видите как е положението?

То ме изхвърли и от телефона веднага след като го блокираха, както и от messenger. Пробвах от много места, това е. Просто трябва фейсбук да решат дали да ми приемат документа, но кой знае дали изобщо ще си направят труда?
Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Габриел Георгиев написа:

То ме изхвърли и от телефона веднага след като го блокираха, както и от messenger. Пробвах от много места, това е. Просто трябва фейсбук да решат дали да ми приемат документа, но кой знае дали изобщо ще си направят труда?
Поздрави!

Трябва да има причина да се случи подобно нещо. Няма как от ФБ изведнъж да решат, че името ти е фалшиво. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Трябва да има причина да се случи подобно нещо. Няма как от ФБ изведнъж да решат, че името ти е фалшиво. 

Очевидно някой ме е докладвал. Името ми е абсолютно същото като на личната карта. Ако погледнат, ще разберат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Габриел Георгиев написа:

Очевидно някой ме е докладвал. Името ми е абсолютно същото като на личната карта. Ако погледнат, ще разберат.

Ами ще трябва да изчакаш тогава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.