Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, има ли начин да разбера IP на Фейсбук профил, да разбера от кого  и къде е направен, фалшив ли е, един вид да го проследя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, ако си администратор на FB платформата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Може, ако си администратор на FB платформата.

То за администраторите във Фейсбук е ясно, имам предвид обикновени потребители (като мен например).

Стана един случай тука, един фалшив профил праща покана на приятелката ми, има само една профилна снимка, имам подозрения, обаче не съм сигурен. За това питам има ли вариант да разбера кой е направил този профил, от къде е направен или да разбера кой е човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Емил44 написа:

То за администраторите във Фейсбук е ясно, имам предвид обикновени потребители (като мен например).

Стана един случай тука, един фалшив профил праща покана на приятелката ми, има само една профилна снимка, имам подозрения, обаче не съм сигурен. За това питам има ли вариант да разбера кой е направил този профил, от къде е направен или да разбера кой е човека.

Не, не можеш. Ако беше така нямаше да има интернет въобще.И вземи се разбери с приятелката си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Емил Костов написа:

Не, не можеш. Ако беше така нямаше да има интернет въобще.И вземи се разбери с приятелката си.

Не не, нещо не си разбрал. Фалшивия профил тормози приятелката ми.  До колкото клипа, изгледах го, но нещо не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил44 написа:

Не не, нещо не си разбрал. Фалшивия профил тормози приятелката ми.  До колкото клипа, изгледах го, но нещо не се получава.

Ами блокирайте го или го докладвайте на администрацията на ФБ. Иначе няма как да го проследиш. Виждам, че си умен мъж и ти давам следния пример. Отивам с лаптопа в едно кафе, където има Free WIFI. Логвам се от там и те притеснявам. Ти намираш IP адреса и кафето, но те нямат вина за извършеното действие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Емил Костов написа:

Ами блокирайте го или го докладвайте на администрацията на ФБ. Иначе няма как да го проследиш. Виждам, че си умен мъж и ти давам следния пример. Отивам с лаптопа в едно кафе, където има Free WIFI. Логвам се от там и те притеснявам. Ти намираш IP адреса и кафето, но те нямат вина за извършеното действие.

Благодаря, така и ще направя. Все пак трябваше да опитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.