Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Господичното, който се подвизава като модератор-редактор във форума с името BMW Манияк многократно нарушава правилата на форума, обижда индиректно и директно и използва форума като кошче за душевни отпадъци. Можете да проследите многобройните му перипетии. Няма спирачки.
Според вас заслужава ли подобен човек да създава лоша слава на екипа модератори във форума?

Редактирано от Питоня (преглед на промените)
  • Харесва ми 3
  • Ядосан 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ще спреш да ме забавляваш. За мен е голяма чест че си отворил тема специално за мен и да ми дадеш малко форумна слава.
Да не се отказа от килъра който щеше да ми пращаш да ме ликвидира ? Или смени тактиката?

на 10.09.2017 г. в 7:05, Питоня написа:

Човек, ще си продам къщата да платя на един хитман от дарк веба, само и само да отиде в доминикана и да те ликвидира.
Тогава ти ще бъдеш блед.

Как човек да не се забавлява с такъв образ като теб ?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Ядосан 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо се мръщиш ве поръчителю на мокри поръчки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти си в разрез в правилата - коментираш действията на модератор. А за тая цел си има докладване...

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, niki292002 написа:

И ти си в разрез в правилата - коментираш действията на модератор. А за тая цел си има докладване...

Ама как да докладва като знае какви ги е писал. Аз му говоря за коли в раздел за празни приказки а той виж как ми отговаря.

Spoiler

преди 4 часа, Питоня написа:

Казах ти - млъквай. Ти не си 18 годишен келеш, ти си 40 годишен въздух под налягане на средна възраст.
Много неща мога да напиша за теб, майка ти, баща ти, жените ти и децата ти. Знам ,че това искаш и нарочно провокираш.
Защото си някакъв нихилист, който обича да го обиждат. Това е видно от всички.
На кратко - гледай си миризливия живот и не ме занимавай с твоите тъпотии. Повече нямам намерение нищо да споделям, защото скапаняци като теб го използват единствено като повод, жокер да се подиграят или заядат с нещо.
И повече да не съм ти чул нищо от устичката, защото ще дойда иначе в Доминикана и ще те направя пасивен хомосексуалист.

Те са точно двама в този форум (той и още една потребителка) къде целия свят им е виновен за личните им неуспехи в живота.
Но те нещата са много по дълбоки. На тях им пречи моята табелка понеже @Питоня след толкова явни и завоалирани намеци да бъде модератор хич не го отразиха и за това е най вече цялата работа. Инак за какви права е тръгнал да говори! Ако съм нарушил нещо съм за наказание и първо от там трябва да почне и след това да говори за "правата"  в тезата си която излага но на него му пречи табелката ми под ника и за това е всичко и само тя му е трън в очите.
С кръглите аватари на форума свикна де и те му пречеха ама с табелката ми не може да свикне и го напъва много отвътре. Чак лична тема ми е посветил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, niki292002 написа:

Коментирам действия на потребител, не на модератор. Не се коментират действия по модериране, а не общото поведение и изказвания на даден потребител, независимо има ли табелка или няма.

преди 5 часа, BMW Маниак написа:

Ако съм нарушил нещо съм за наказание и първо от там трябва да почне и след това да говори за "правата"  в тезата си която излага но на него му пречи табелката ми под ника и за това е всичко и само тя му е трън в очите.

Лична тема, защото е време за сметосъбиране. Ако си нарушил, ти редовно нищо не спазваш. И редовно дразниш всички и се опитваш да ги иронизираш. И редовно изкарваш другите мизерници и ги обиждаш. Една реплика няма, която някой е изказал по твой адрес и не е  бил провокиран от теб.
Казах ти - тишина! Никой не говори с дребното ти създание. В тема за автомобили бил ми говорил. Където не забрави да споделиш, че другите са  боклуци, нищо не става от тях, защото не карали твоите коли и видиш ли никой нямал "твоя стаж" и не бил шофЕр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как може да бъде повдигната тема на ниво "личностни нападки и заяждания".
@Питоня - Колега има си бутон "докладвай" под всеки един коментар който можеш да използваш за всяко едно мнение на БМВ Маниак, което не ти харесва, разбира се трябва и обосновка.
Аз лично съм коментирал в доста теми за коли и никога БМВ Маниак не ме е обиждал, макар че неведнъж съм казвал, че на мен лично неговите коли нито ме впечатляват (изключая съзтезателната), нито ме интригуват - винаги бих препоръчал японски пред немски автомобил, въпрос на личен избор е.
Но никога пак повтарям той не ме е обидил или наругал, както ти твърдиш, че реагирал към всички.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питат наборник
- Какъв искате да сте в казармата?
- Летец!
- Не може, не отговаряте на изискванията.
- Тогава ПВО!
- Защо?
- Щом аз няма да летя, никой няма да лети!

• Харесва ми 6
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, niki292002 написа:

Тъп въпрос на деня - Какво е ПВО ?

https://www.google.bg/search?q=пво&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&dcr=0&ei=je64WdniA8LSwALd-4ugAg
Противовъздушна отбрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, icekiller написа:

Но никога пак повтарям той не ме е обидил или наругал, както ти твърдиш, че реагирал към всички.

Него го обижда истината. Там му е проблема. Обиждаме директно като например ме нарича многократно  мухльо и подобни които аз подминавам с насмешка  и понеже не му отговарям с обиди ами с факти и още повече му избива агресията. А че е агресивен поне на форумно ниво това си личи веднага. Вади щанги и чупи зъби ако си пред очите му и все подобни и то защото не си съгласен с него и си служиш с примери които оборват глупавите му тези.
Отделно е антисоциален и е в опозиция на всички. Все ще намери за какво да ти даде съвет и да ти обясни че не се правели така нещата ами както той казва.
Позволява си да се взема за последна инстанция и не търпи критика. Дай сега като е станал (поне според приказките му) инженер и всеки трябвало да се съгласява с него щото той бил най умния. Логика!
Ама и аз как се запалих да обяснявам. Симтеч си го познаваме повечето  и нищо ново не е казал до тука.
Да не надяваме един ден като си намери най накрая жена да се промени и успокой и тази отрицателна енергия и агресия де напира под пара отвътре му да заминава за положителни дела и дискусии а не да ми пожелава още урагани понеже Ирма ме подминал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви светна , че бутона ДОКЛАДВАЙ не работи отдавна в форума . Аз много пъти съм докладвал постове и теми и нито едно не беше изтрито !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Да ви светна , че бутона ДОКЛАДВАЙ не работи отдавна в форума . Аз много пъти съм докладвал постове и теми и нито едно не беше изтрито !

А аз искам Питоня в защита на тезата си да ми представи поне един мой пост без да е перифразиран и без да вади цитати от контекста. Тоест да представи нещата такива каквито са а не как трябва да се тълкуват според него.
Лек пример за обида, ето това е за доклад.

на 10.09.2017 г. в 10:28, Питоня написа:

Тихо, мърша :)

А на момчето от бургаско целия му проблем и злоба е от това си му негово обяснение за света.

на 10.09.2017 г. в 6:07, Питоня написа:

Днес си мисля..защо някои негодници получават всичко наготово, а други като мен цял живот се опитват да направят нещо и пак не могат да изравнят старта.

Понеже той си живее с някакви нереализирани мечти и всички малко или повече успели от него ги ненавижда, желае им физическа  ликвидация и конфискуване на имуществото им понеже според него било придобито чрез експлоатация на чужд труд и далавери (каквото и да значи последното)!!!

на 10.09.2017 г. в 6:25, Питоня написа:

Аз лично ще съм доволен, когато всички ко*еленца, които се мислеха за голяма работа ми лазят в краката и ги целуват.

Не може да се отрече че не е поне амбициозен ако за друго не става поне няма умора и истински ни забавлява.

Аз него винаги кога го чета и се успокоявам че нещата могат да бъдат и много по зле от колкото човек може да си представи.
Ама такива работи като му ги каже човек и той го приема за обида.

преди 6 часа, Питоня написа:

И редовно изкарваш другите мизерници и ги обиждаш.

За теб вече разбрахме а сега може ли да ни поясниш кои са другите че кристалната ми топка е на ремонт?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ако го беше обидил директно, досега да те е докладвал хиляда пъти. Един пост хиляда пъти щеше да го докладва. :D

Проблемът му е, че го провокираш. Както Алгор веднъж се беше изразил за Хайдукпикасо – ходиш по ръба на правилата, където не се води официално за обида, но фактически си е обида.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, bornofash написа:

Ти ако го беше обидил директно, досега да те е докладвал хиляда пъти. Един пост хиляда пъти щеше да го докладва. :D

Проблемът му е, че го провокираш. Както Алгор веднъж се беше изразил за Хайдукпикасо – ходиш по ръба на правилата, където не се води официално за обида, но фактически си е обида.

Аз му казвам фактите такива каквито са а че той ги приема за обида си е негов проблем.
Хипотетичен пример. Ти ако живееш на село и ти кажа че си селянин това обида ли е ?
Колко пъти той се изказа за мен на тема расизъм? Колко пъти представи жена ми или децата ми за цигани ?Да вярно е че не са 100% европейци но това са си баш расистки изказвания в разрез с правилата за които толкова държи да се спазват. Мен ме изкара мюсюлманин като перфектно знае че съм християнин.
Обявяваме пред всички за лъжец без до сега да ме е хванал в нито една лъжа. Толкова е нагъл.
И го повтаря и повтаря с надеждата някой да му повярва. Аз обиждам ли се ?
Пишел си бил със жена ми в гепиме !!! Как да си пише ми кажи? На него жена ако му каже здравей и той ще стане по червен от домат. И подобни фантазии които аз ги приемам със насмешка. Него това го вади от равновесие че не му обръщам внимание на расистките закачки и подобни.

Аз даже се чудя как е взел психопрегледа за свидетелство за правоуправление. Утре някой с по хубава кола ще го закачи без да иска  и докато му се извинява и този ще изкара някой винкел и ще го ликвидира в гръб.

Те него всички го провокират ми се струва.
Преди няколко дена Доктора се върнал от почивка в Гърция и си разказва впечатленията и той ли го провокира че трябваше да четем злобното му изказвана на Питоня ?

Spoiler

на 8.09.2017 г. в 6:54, Питоня написа:

Ми като са разгонени чехкините, да беше оправил някоя и готово. Какво злобееш?
Руснаците мутроподобни..тия..ония..само англичаните хубави, а?
А тия мръсни английски и шведски свине, които ритат в главата българските работнички в хотелите да не би да са по-хубави?
А как пък ги разбра, че са мързеливи гърците??
Ти..ние като сме по-работливи да не би да сме по-добре от тях?

А той човека просто си злобее след всички де това лято са ходили на почивка или са се уредили в живота по добре от него. Докато той не могъл и пуска злобни коментари. После го провокирали !

Теб например @bornofash защо не те провокират ? Ами все Питоня е "жертва"!

преди 8 часа, Питоня написа:

И редовно дразниш всички и се опитваш да ги иронизираш.

И така и не разбрах кои са тия всички.

п.п. Щях да се отпусна в повече детайли и подробности  ама темата е все пак в сериозен раздел а не в празните приказки къде и е мястото.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, BMW Маниак написа:

Аз му казвам фактите такива каквито са а че той ги приема за обида си е негов проблем

Не се оправдавай.
Ако на някой в България на живо му кажеш, че е мизерник, че ще го купиш и продадеш, че с достатъчно пари ще ти мие обувките..
Ако му кажеш, че уж за нищо не ставал, че го клеветиш, че уж никоя нямало да му върже, нищо че е обратното
Ако го преледваш да му обясняваш колко е мизерен.
Човек с такова поведение....не след дълго ще му трябва ортопед и зъболекар.
Мислиш си, че можеш тука да вървиш по ръба на правилата и да провокираш наред. С изкривени полуистини.
Айде да не почна аз да те цитирам.
А сега - тихо. Ти не си човека, който трябва да отговори на въпроса.
Има много начини да се провокира и обижда, без да се използват вулгарни думи.
За факти щял да ми говори той.
Не ме цитрирай повече.
Най-големият проблем е, че като те водят "модератор" не мога да те блокирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Питоня написа:

Ако на някой в България на живо му кажеш, че е мизерник, че ще го купиш и продадеш, че с достатъчно пари ще ти мие обувките..
Ако му кажеш, че уж за нищо не ставал, че го клеветиш, че уж никоя нямало да му върже, нищо че е обратното
Ако го преледваш да му обясняваш колко е мизерен.
Човек с такова поведение....не след дълго ще му трябва ортопед и зъболекар.

Един мой пост с който да си подкрепиш тезата имаш ли ?
Държа да го цитираш тука а не да ме клеветиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Държа да го цитираш тука а не да ме клеветиш.

ЛЕК ДЕН! ИМА администратор, той всичко вижда! НЕ МЕ занимавай повече!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи отвори тема, асоциира се с целия форум и говориш от името на всички потребители, омаскари ме без да изложиш едно доказателство в твоя подкрепа и сега аз трябва да обяснявам че нямам сестра.
Аз мога да се извиня или защитя от конкретен мой пост ако ми предоставиш тази възможност, но така да се изсереш на вентилатора и да ме пуснеш на пързалката да се защитавам няма как да стане понеже не знам от какво да се защитя. А мисля че на всеки трябва да се предостави право и да се защити, нали ?
А ти така и не си готов с обвинителният акт!
Хайде тука сме форум и може да се пробваш, но в реалния живот ако така подхождаш някой път може да не ти стигнат парите само за адвокати за нанесени щети и пропуснати ползи в полза на други лица за лъжливите обвинения които ръсиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изабел, не ставаш брат. Аз поне го обиждам в прав текст :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, BMW Маниак написа:

Аз мога да се извиня ... конкретен мой пост ако ми предоставиш тази възможност...

Извинения не искам. Написах нещо. Край. Свърши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питон! Да му поръчаш килъри ще ти тежи на съвестта. Пусни го за издирване с Интерпол да го екстрадират в България и да го заточат в Белене. 

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е безсмислена и провокира само лични нападки. Ако имате да си казвате нещо, изяснете се на ЛС. 

При конкретни оплаквания подкрепени с доказателства - ЛС до администратор. 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.