Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Компютъра е на един приятел. Преди да му го преинсталират програмата си е работила. Сега след инсталацията на програмата показва тази грешка:

9182739.jpg

Търсих с гугъл, но ми показва грешката, че е за Адоб Рийдър-а, а тази програма не е свързана с него.

Не е на зор приятеля ми, но все пак ако може да се оправи този проблем поне да може да си я ползва. Значи единствената разлика е, че е бил с 7-ца, а сега е с 10-ка. Ако е от това проблема да му кажа да го носи да му я инсталират 7-цата. Аз няма как, че ми е далече на 1500км. Предполагам, че не са пропуснали нищо в тамошния сервиз, но не знам какво са правили всъщност. Ако пък има алтернатива на тази програма, моля споделете коя е тя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е решен. Ако някой се сблъска със същия проблем ет тук има няколко решения: https://neosmart.net/wiki/0xc0000022/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.