Премини към съдържанието
martab

промяна на разстоянието между акордингите

Препоръчан отговор

не сме спецове- имаме прост сайт Но се появи изглеждащ лесен за специалисти проблем
имаме страница, включваща акординг - списък от обекти като - акординги,  (отварянето им дава още информация. ) прим. така:
заглавие ( заглавието на страницата) 
обект1 -(акординг1)
обект2 - (акординг2)
обект3 - (акординг3)               ..........

махнал съм Enable Accordion Margin/Space,  и Enable Accordion Radius но разстоянието между тях (затворени) пак е голямо почти така

акординг1

акординг2

акординг3

и всички не се събират на един екран . трябва скрол

А в темата няма меню за промяна на въздуха над и под  всеки акординг
Е,. има за намаляване на шрифта.Но не ми се иска да го постигна така! може би трябва някакъв скрипт накрая в акординга или някакъв код в страницата която води към него?

твърде голямо е и разстоянието между заглавието и първия акординг!
някой знае ли как да се направи това изглеждащо просто нещо? как?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е темата и кой е сайта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Емил Костов написа:

Коя е темата и кой е сайта?

както съм писал в предишен пост пост - друг ( който вече не работи във фирмата, която ни помогна) в диалог с нас направи структурата. и не сме се интересували КАК!  но като разглеждам темите  е Basic ! 

идеята бе ние основно да запълваме, да добавяме нови страници,  за които не се изискват големи знания, без да пипаме структурата! Но се налага и да правим и дребни промени!. Но нямаме човек, който да знае как се променят настройките на темата -хуманитарна институция сме. а изглежда просто! малко да се вдигне заглавието, малко да се намали въздуха ( или размерите на полето на акордингите?) все ми се струва че е елементарно! може би трябва някакъв скрипт накрая в акординга или някакъв код в страницата която води към него?

вариант би бил да ги направим на две колони, но не знаем как! А и тогава може да трябва хоризонтален скрол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SouRCe
      Здравейте!

Преди няколко месеца си взех нов лаптоп и от няколко месеца насам обхвата на адаптера Broadcom 802.11n е много слаб. 
      С другите компютри и по-стария ни лаптоп няма проблеми с обхвата, макар и той имаше. Мисля че проблема може да се крие в драйверите. Ако може някой да ми помогне да открия подходящия драйвер за устройството ще съм благодарен. Проверих драйверите от сайта на Леново, но не действат, а поначало техните трябва да са най-добрите. 

Преди два месеца бях сложил  Windows 7 Professional с драйвер от 2013 година, ако не греша, но не съм сигурен и се получи обхвата да бъде по-силен. Беше нормален, но от много сваляне отново се развали и сега съм си преинсталирал пак Windows-а.
      Сега съм с Windows 7 Proffesional 64 bit. 

И искам да знам, ако успея да си усиля сигнала мегабитите в сек. ще се намалят ли, докато свалям?
      Лаптопа е Lenovo G510, Модел: 20238

Поздрави
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.