Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 

Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 

Settings - Security - Install from unknown sources. 

Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.

Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

smile.gif

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. smile.gif

IMG_20170921_112022.png

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с това приложение хора, който не си плащат премиум ще могат да слушат без реклами.
Мисля, че приложението ощетява хората, които си плащат всеки месец и ощетява Спотифай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sky1 написа:

И с това приложение хора, който не си плащат премиум ще могат да слушат без реклами.
Мисля, че приложението ощетява хората, които си плащат всеки месец и ощетява Спотифай.

Отчасти е така. Както и свалянето на филми от торенти и т.н.

Но за тези които не могат да си позволят да плащат за странични глезотии. Това е решение.

За ощетяване. Артистите получават пари от броя слушания, с една дума те продължават да си взимат парите, от рекламите печели Спотифай.

Избора е личен, да ползваш приложението или не. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 30 секунди реклама, кой кого ощетява...Премиума се ползва заради това, че можеш да слушаш песни офлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го няма в Google Play, значи че е кракнато и не е за този сайт..., Google от това печели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Person написа:

Това го няма в Google Play, значи че е кракнато и не е за този сайт..., Google от това печели...

Да кажем леко модифицирано (толкова леко, че дори като има ъпдейт на приложението от плей стора, показва, че и това може да се ъпдейтне). Защо да не е за този сайт? Нека хората без възможности да могат поне от части да получат добра музика. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, лично не ме интересува, защото аз почти на 100% съм глух и всичко в телефона съм го деактивирал, гледам филми САМО с бг субтитри....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно обаче не е толкова премиум, защото като инсталирам APK-то от първия линк и пусна песен, след като се опитам да включа опцията Download ми пише, че нямам права и мога да пробвам 7 дневен trial период.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XYconstant написа:

Явно обаче не е толкова премиум, защото като инсталирам APK-то от първия линк и пусна песен, след като се опитам да включа опцията Download ми пише, че нямам права и мога да пробвам 7 дневен trial период.

Само Офлайн не работи. 

Написал съм го в първия пост :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е само за премахване на рекламитем лесно може да се блокират и от хост файла на андроид, може и LP да се използва, но най-ефикасно е да се рекомпилита апк файла без линковете към рекламите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от callpchelp
      Телефона е използван, без драскотини и удари. Държан е във кейс и от закупуването му е е ваден от там. Работи отлично.

Вграден GPS
      Touch Screen
      SIM карта
      Микро SIM
      Процесорни ядра
      2 ядра
      Скорост на процесора
      1.2 GHz
      RAM
      512 MB
      Вътрешна памет
      4 GB
      Слот за карта 
      Да
      Пълно описание:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/j100h-galaxy-j1-dual-p264531033/#opisanie
    • от callpchelp
      Закупен е Януари 2017 г. от Теленор. Още е в гаранция
      Запазен, има драскотина само една на самия протектор, екрана не е надраскан, защото протектора не е свалян още от закупуването на таблета. Използван е рядко, от голям човек за имейли, филми и интернет предимно.
      Операционна система Android
      Процесор

Тип процесор ARM Cortex A53
      Скороста на процесора 1.3 GHz
      Брой процесорни ядра 4 ядра
      Екран

Тип на дисплея Капацитивен
      Размер на екрана 8"
      Резолюция на екрана 1280 x 800
      Памет

RAM памет 1 GB
      Размер на вградената памет 16 GB
      Разширяема памет Да
      Уеб камери

Камера на предния панел Да
      Резолюция на предната камера 2 Mpx
      Камера на задния панел Да
      Резолюция на задната камера 5 Mpx
      Свързваемост

Трансфер на данни
      Wi-Fi
      GPS
      Bluetooth
      Извод за слушалки

Батерия
      Тип Батерия Li-Ion
      Капацитет на Батерията 4200 mAh

Още параметри

Вграден говорител Да
      Вграден микрофон Да

• от asdfj
      Привет.
      Телефона си работеше до днес когато изведнъж отказа да се  свързва към Wi-fi и реших че е забил и го рестартирах и изписва това на снимката и не знам какво да правя дали изобщо ако го занеса в сервиз може да се оправи?

• от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.