Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, можете ли да ми препоръчате нов монитор до 400 лева. Задължително да е IPS с FullHD резолюция, и за предпочитане са магазините на sky и vario. Вероятно ще закупя два за dual monitor setup, като идеята е да се ползва от програмист, архитект (т.е. за CAD системи) също така ще се ползват и за гейминг.

Благодаря предварително!

Редактирано от kakato10 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента съм харесал следните два модела:

http://configurator.sky.bg/details.aspx?id=23309

http://configurator.sky.bg/details.aspx?id=31213

Някой има ли впечатления от тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал http://www.vario.bg/lg-electronics-24mp68vq-p със 100лв. е по-евтин i e с free sync.Матриците които изполват DELL  са на LG.

Редактирано от Kamen Zhelyazkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или взимаш P 2417H серията или скачаш дирктно на U2417H .   И още едно предложение от мен  DELL 23.8" S2418HN, Wide LED, IPS Anti-Glare, InfinityEdge, AMD Free Sync, HDR, FullHD 1920x1080, 6ms, 1000:1, 8000000:1 DCR, 250 cd/m2, VGA, HDMI, Black&Silver Наличието на HDR  във този модел е ключов фактор за  картината му.HDR (High Dynamic Range – висок динамичен диапазон) – технология, която е на път да бъде следващото голямо нещо в телевизията. Тя обещава по-голям обхват на яркост, контраст, дълбочина и детайлност на картината.

Лявата снимка е с  HDR  а дясната без

Sankt_Ulrich_(HDR_vs_NORMAL).jpg

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много, за съжаление общата цена е леко фиксирана и не мога да мина над нея, а е хубаво и да не съм много под нея (парите няма да ги давам аз а фирма). За момента изглежда  Мерси много за предложението с HDR-а, изглежда доста обещаващо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от G.H75
      Здравейте имам проблем със компютъра!!!Когато включа компютъра не се включва монотора.Пробвах всичко смених батерията на биоса сложих нова термо паста махнах видеокартата и рама сложихги на друга машина всичко си работи.ПОМОЩ!!!!
      Видеокартата е Sapphire R9 280X Dual-X
      Дъното е MSI 970A-G43
      Рам Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 1600MHz

• от Viktoria Petrova
      Здравейте, дойде време да подменя стария си лаптоп и моля за малко помощ. Според Вас този модел добър ли е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-HP-PAVILION-15-CB005NU-2LD03EA/p/527950 Нямам възможност да дам повече от 1500лв. Интересува ме добър ли е за игри, понеже брат ми иска да го ползва да си играе новите игри, които не тръгват на неговия лаптоп ? Аз ще го ползвам за ровене в интернет, гледане на филми и програми за обработка (някои са доста тежки), когато съм в университета. Знам, че за игри е по-добре настолен компютър да се вземе, но на мен задължително ми трябва да мога да го нося в университета. Другият модел на тази цена е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-7-A717-71G-50GG-BK/p/518213 На мен ми изглеждат напълно еднакви (като изключим големината на екрана). Моля за сериозни мнения, защото не съм запозната, а искам да зарадвам брат ми, понеже като не съм на лекции предимно той ще го ползва за игри. Отворена съм и за предложения, стига да са до 1500лв. Благодаря предварително! 
    • от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от Кристиян Кръстев
      Така извинете ме бях пускал тема тука и за ъпгрейд на моя компютър и са стигна до там че ще купувам направо нов та мисълта ми е дали ще е ок за игри на слаби графики за csgo на 1024x768 low 
      Частите 
      Дънна платка GIGABYTE H110M-S2V
      Процесор Intel Pentium G4600
      Kingston 4GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black, EAN: '740617244335
      Видео карта GIGABYTE GeForce® GT 1030 OC 2GB GDDR5
      Захранване ми кажете вие което няма да каже бум и да е качествено до 70лв 
      И друго дали ще мога изобщо да вадя добри кадри с тези части на CS:GO 1024x768 low

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.