Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички!

Заглавието говори само по себе си. Търся максимално качество на звука, което се надявам да получа за сметката на липсата на микрофон. 

Слушалките ще ползвам за игри, но " гейминг" модели без микрофон не успях да открия. 

Нямам никакъв опит в модели без микрофони и се обръщам към вас за съвети :П

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми допадат тези...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Християн Панов написа:

Не ми допадат тези...

Е...как пък го реши това ? На каква база сравни ? По-добре са от всякакви геймърски.

Не изолират добре шума, но ако ти е тиха стаята няма по-добри, да знаеш.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някак си фалшиви изглеждат, но предполагам за тия пари толкова. Удобни ли са за ушите ? От боклуците с  които съм в момента ме заболява главата. Ще е добре да имат опция за коригиране на наушниците.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Християн Панов написа:

Някак си фалшиви изглеждат, но предполагам за тия пари толкова. Удобни ли са за ушите ? От боклуците с  които съм в момента ме заболява главата. Ще е добре да имат опция за коригиране на наушниците.

Батя ти @kyoshinn има такива, той е на твойте години почти, е да ти каже че не са боклук.

Аз пак те съветвам да си вземеш такива. Ако не искаш, твоя работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Екстра са слушалките, аз ги взех от stealtech. Външния вид е уникален, специално тези черно/червено. Идват с нещо като преходник (на самата букса има нещо като нах*йник :D,  предполагам той е за усилвател или нещо подобно, маха се като се отвърта). Доста са удобни, единствения недостатък, е че запаряват при по-продължително носене през лятото. Всъщност изолират доста добре, аз лично ги ползвам през нощта, тъй като съквартиранта ми често хърка :D Отворени са, тоест ако решиш във влака да слушаш музика и усилиш, тези около теб също ще слушат. Ако им дам някаква оценка, то бих дал 8/10. Да допълня, че играя CS:GO и просто са уникални тези слушалки. Адски съм доволен. П.П. За Superlux HD 681 говоря. Погледни и в интернет по форумите отзиви, всички са позитивни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей тогава. На този етап ще съм доволен от всичко над 30 лева, което да не ми счупва ушния хрущял след 5 минутно носене! Благодаря и поръчвам тези от тук: https://edigital.bg/hi-fi-slushalki/slushalki-superlux-hd681-p399306 . Мисля, че тук е най-ниската цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен са слушалките! Като единствен + - големи са и цялото ми ухо влиза в тях и не ми счупва прешлените!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Християн Панов написа:

При мен са слушалките! Като единствен + - големи са и цялото ми ухо влиза в тях и не ми счупва прешлените!

Че то това е целта, да ти обграждат цялото ухо, как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.