Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден!  Въпроса ми е свързан с батерията на фотоапарата.. Нормално ли  е според вас на 33% да ми свети червена индикация за "изразходена батерия"?Не трябва ли индикация да се появява на 10% - 13%. Някъв проблем с индикацията ли е според вас? 

- Благодаря предварително.

фото.JPG

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снимката се вижда,че тези 33%  оставащи,ги виждаш налични,но след като си включил фотоапарата към компютъра!Още с включването му към USB,се подава ток към батерията затова  системата показва повече проценти.Реално в батерията са били останали наистина 10-13 процента.Така че всичко си е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Димитър 59 написа:

Още с включването му към USB,се подава ток към батерията 

Глупости. Това да не е GSM, че да се зарежда през USB?!?...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, RudeBoy написа:

Глупости. Това да не е GSM, че да се зарежда през USB?!?...

Tози модел може да се зарежда през USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря много. Иначе батерията му е оригинална на Canon 740mAh със оригинално зарядно. А ми държи само 2  дена..  при снимане и видео. Нормално ли е? Дане би да е разредена?

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RED ZONE 64 написа:

А ми държи само 2  дена..  при снимане и видео. Нормално ли е? Да не би да е разредена?

При фото апаратите не се измерва издръжливостта на батериите във време,а в брой снимки или продължителност на видео.Има значение дали се снима на светкавица,колко време се държи включен преди да снимаш,дали преглеждаш снимки или видео и т.н. .Ако правиш през 1-5 минути по една снимка на открито,без светкавица ,ще издържи от 150 най-много 250 снимки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.