Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моля за малко помощ. скрола спря да  работи на сайта ми, когато се броузва през schrome. През Mozilla няма такъв  проблем.

Моля, ако някой има идея как може да  се  поправи да  сподели.

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само в един сайт ли го има проблемът или във всеки саййт, в който има превъртане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е темата. Виж в настройките и какво става. Освен това си изчисти кеша на браузъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за  отзивчивостта. Темата е Nielsen. Не е от кеша, защото го изичстих, а  пък и не работи и на другия лаптоп.   Много ми е странно  А къде в настройките да погледна, ако имате представа.

Предварително благодаря:) 

Само в единия , имаме и друг но тои си работи без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е платена, така че няма как да я кача и да я тествам. Със сигурност в нея трябва да има настройки при скролване. 

Да не си си правил и нов CSS?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не  не съм пипала нищо по  нея,  тъй като  не  разбирам чак толкова.   мисля че се получи след  една актуализация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Marieta ivanova написа:

Не  не съм пипала нищо по  нея,  тъй като  не  разбирам чак толкова.   мисля че се получи след  една актуализация.

Актуализация на какво - на плъгин или на самия Wordpress. Използваш ли child тема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.