Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,търся си компютър 2ра употреба до 600 лева,предимно за игри,без монитор клавиатура и мишка.Ще се играе предимно Lineage 2 ,Heroes of the Storm,CS:GO,Dota2,Diablo 3   и да вървят горе долу добре на висока графика(това беше малко тъпо,за графиката)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсения компютър от фирма за употребявана техника с гаранция или от частно лице я търсиш?

На какъв монитор (с каква резолюция) ще се играят въпросните игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, plamen_petrov_80 написа:

Търсения компютър от фирма за употребявана техника с гаранция или от частно лице я търсиш?

На какъв монитор (с каква резолюция) ще се играят въпросните игри?

Може и от частно лице,може и от фирма

Монитора е 19 инча,марка KTC модел не мога да кажа сега,не ми се гледа зад монитора,но си ми е перфектен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 27 минути, Н.Чапкънски написа:

Здравейте,търся си компютър 2ра употреба до 600 лева,предимно за игри,без монитор клавиатура и мишка.Ще се играе предимно Lineage 2 ,Heroes of the Storm,CS:GO,Dota2,Diablo 3   и да вървят горе долу добре на висока графика(това беше малко тъпо,за графиката)

Ето едно предложение от мен:  http://www.is20-bg.com/vtora-upotreba/hp-elitedesk-800-g1-sff-core-i7/ Надвишава бюджета с 40 лева но е с четвърто поколение процесор и вградена графика 4600 - допълнително една нископрофилна видеокарта за по нататък. И не на последно място - SFF кутия - прибрана, малка и комфортна, да я поставиш навред. За фирмата мога да кажа само добри отзиви. Не съм им представител. Желая ти успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, *LZ4JW* написа:

Ето едно предложение от мен:  http://www.is20-bg.com/vtora-upotreba/hp-elitedesk-800-g1-sff-core-i7/ Надвишава бюджета с 40 лева но е с четвърто поколение процесор и вградена графика 4600 - допълнително една нископрофилна видеокарта за по нататък. И не на последно място - SFF кутия - прибрана, малка и комфортна, да я поставиш навред. За фирмата мога да кажа само добри отзиви. Не съм им представител. Желая ти успех!

Добре е,ама с тази вградена видео карта въпросните игри ще вървят ли,защото не мога да отделя още 200-300 за видео карта сега,евентуално след 1 седмица може да отделя още и за видео карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, Н.Чапкънски написа:

Добре е,ама с тази вградена видео карта въпросните игри ще вървят ли,защото не мога да отделя още 200-300 за видео карта сега,евентуално след 1 седмица може да отделя още и за видео карта

Аз не играя игри и не ме интересуват, но последните изброени от вас не са най ново поколение. Аз казвам за видеокарта - впоследствие. Вградената графика в процесора е според мен по добра от много видеокарти от него поколение.Тази машинка работи перфетно във всяко едно отношение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, *LZ4JW* написа:

Аз не играя игри и не ме интересуват, но последните изброени от вас не са най ново поколение. Аз казвам за видеокарта - впоследствие. Вградената графика в процесора е според мен по добра от много видеокарти от него поколение.Тази машинка работи перфетно във всяко едно отношение!

Утре или другиден ще се обадя,за сега ми допада конфигурацията,но ще изчакам до края на седмицата поне,да видя,може да излезне нещо по-добро от някой колега във форума.Благодаря все пак..

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Н.Чапкънски написа:

Утре или другиден ще се обадя,за сега ми допада конфигурацията,но ще изчакам до края на седмицата поне,да видя,може да излезне нещо по-добро от някой колега във форума.Благодаря все пак..

Поздрави

Дано излезе, но аз не вярвам в приказки а като го видя как работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, *LZ4JW* написа:

Притежаваш ли въпросната компютърна система?

Изброй няколко геймърски видео карти от който е по-добра Intel HD 4600 Graphics!

Предложи видео карта за ъпгрейд на предложената от теб системата и с какво трябва да бъде съобразена новата графична карта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 22 минути, plamen_petrov_80 написа:

Притежаваш ли въпросната компютърна система?

Изброй няколко геймърски видео карти от който е по-добра Intel HD 4600 Graphics!

Предложи видео карта за ъпгрейд на предложената от теб системата и с какво трябва да бъде съобразена новата графична карта!

Ето какво съм отговорил на питащият:  "Аз не играя игри и не ме интересуват..." За притежание - притежавам я и съм написал и това: "

"Дано излезе, но аз не вярвам в приказки а като го видя как работи!" Иначе нямаше да отговоря на питащият! Научете се да четете какво ви се пише! За графична карта, нека други момчета предложат. Аз не ги зная коя какви възможности предлага, но последната трябва да е нископрофилна,  ако се използва  този тип кутия (SFF). Същата конфигурация я има и в стандартна (голяма) кутия. Предложил съм му този вариант за негово удобство! Не обичам разни сандъци покрай мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз ще ти предложа ето този компютър + тази видеокарта.Надвишава с малко бюджета ( без да смятам доставката).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не излъжете момчето ей! Мислете преди да пишете. Иска игри да играе, вие му предлагате кутии без видеокарта. Замисляйте се малко какви ги плещите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://kozelat.com/dell-optiplex-3020-42729

Това е моето предложение, с разликата може да добавиш рам или видео карта а може и двете ако отделиш примерно още 50-60 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Н.Чапкънски

Помисли добре колко пари максимално можеш да заделиш за цялата машина и тогава търси какво влиза в бюджета ти, защото 600+200 до 300 си е 800 до 900 лв. и е съвсем различно от сега предложените варианти. Може да не ти се иска, но е важно да се знае резолюцията на монитора ти, както и видео входовете който има той. Също така сподели клавиатурата ти и мишката ти дали са USB или PS/2.

@За всички останали:

Не разбирам защо предлагате главно SFF машини след като питащия не е искал изрично такава!

@*LZ4JW*

"Тази машинка работи перфетно във всяко едно отношение!" и "Аз не играя игри и не ме интересуват..." и "Вградената графика в процесора е според мен по добра от много видеокарти от него поколение." си противоречат!

Също така дадената от теб система е с 240W захранване и не всяка ниско профилна карта може да бъде захранена, затова изрично те попитах какъв е евентуалния ъпгрейд.

Редактирано от plamen_petrov_80 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, eminem_vr написа:

Да не излъжете момчето ей! Мислете преди да пишете. Иска игри да играе, вие му предлагате кутии без видеокарта. Замисляйте се малко какви ги плещите. 

Нищо че е АМД процесора,но ще ида утре или другиден на място да го тествам

Sample PC

преди 13 часа, ncl написа:

i5 2400 не е ли малко старичък

преди 10 часа, plamen_petrov_80 написа:

@Н.Чапкънски

Помисли добре колко пари максимално можеш да заделиш за цялата машина и тогава търси какво влиза в бюджета ти, защото 600+200 до 300 си е 800 до 900 лв. и е съвсем различно от сега предложените варианти. Може да не ти се иска, но е важно да се знае резолюцията на монитора ти, както и видео входовете който има той. Също така сподели клавиатурата ти и мишката ти дали са USB или PS/2.

@За всички останали:

Не разбирам защо предлагате главно SFF машини след като питащия не е искал изрично такава!

@*LZ4JW*

"Тази машинка работи перфетно във всяко едно отношение!" и "Аз не играя игри и не ме интересуват..." и "Вградената графика в процесора е според мен по добра от много видеокарти от него поколение." си противоречат!

Също така дадената от теб система е с 240W захранване и не всяка ниско профилна карта може да бъде захранена, затова изрично те попитах какъв е евентуалния ъпгрейд.

@plamen_petrov_80   РЕзолюцията на монитора е 1280х1024 19 инчов е,и ми е перфектен за сега,има изходи VGA i DVI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те и "булдозерите" станаха май вече на 6 години така че и двете са антики.

AMD-то е с по-добра видеокарта била и по-стара а и захранването е подходящо а кутията е нормална и няма да имаш проблеми с охлаждане и бъдещето и ползване.

п.с. С остатъка от парите може да вземеш едно SSD - http://www.vario.bg/adata-ultimate-su800-128gb-asu800ss-128gt-c

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/3/2017 в 21:43, Roujin Z написа:

Те и "булдозерите" станаха май вече на 6 години така че и двете са антики.

AMD-то е с по-добра видеокарта била и по-стара а и захранването е подходящо а кутията е нормална и няма да имаш проблеми с охлаждане и бъдещето и ползване.

п.с. С остатъка от парите може да вземеш едно SSD - http://www.vario.bg/adata-ultimate-su800-128gb-asu800ss-128gt-c

Последно покупката ще е другата седмица,окончателно,ще направя в една таблица предложените от вас оферти и ще публикувам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От търговец няма как да намериш по-изгодна оферта. Не че не можеш да купиш компютър с по-добър процесор това е лесно даже може да се намери с нормална кутия.

Но ще е с вградено видео и слабо захранване и като цяло не са добри варианти за ъпгрейд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Roujin Z написа:

От търговец няма как да намериш по-изгодна оферта. Не че не можеш да купиш компютър с по-добър процесор това е лесно даже може да се намери с нормална кутия.

Но ще е с вградено видео и слабо захранване и като цяло не са добри варианти за ъпгрейд.

От посочените от Вас,ще избирам,но ще е другата седмица...

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://kozelat.com/dell-optiplex-3020-42730?sort=p.price&order=DESC

https://www.olx.bg/ad/video-karta-gigabyte-gtx-750ti-windforce-gddr5-2gb-128bit-ID6ZZeb.html#72e2f3d89a

Въпреки превишения бюджет картата е по-слаба а захранването те ограничава в избора.

Варианта е новата 1050TI но в такъв случай ще чукнеш 800 лв. а паметта пак е двойно по-малко.

Просто трябва да търсиш частни обяви а не да гледаш по-фирми маркови сглобки ако искаш да минеш максимално тънко.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.