Премини към съдържанието
b3s7ch0

Издаване на служебна бележка от НСС

Препоръчан отговор

Здравейте,
тъй като започвам нова работа, работодателят има изискване за издаване на служебна бележка освен от съда по местоживеене и от Национална следствена служба на Г.М Димитров 42. Попадам на разни информации от февруари месец тази година, че на същия адрес е отворен фронт офис, където се заплащат всички необходими такси и се получават въпросните бележки веднага. Тъй като работят до 16ч., не мога да им звънна да ги попитам, та реших да се допитам до вас, дали някой е минавал през процедурата и на практика така ли е, както е описано?

http://dnes.dir.bg/news/svidetelstvo-sadimost-25163934

Ето примерна статия, има я на доста места. Важно ми е дали получаването на въпросната бележка става веднага, тъй като не живея в София, а по местоживеене съм София обл. и ми се иска да разбера дали ще мога още с влизането в офиса да си свърша нещата, без да се налага да се връщам след определено време. Благодаря ви за съдействието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.