Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си закупя дъно , процесор ,рам до 700,750 Насочил съм се  към Ryzen 5 1600 искам да ми предложите дъно и рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрял съм се на това дъно линк как е и тази памет ще тръгне ли защото линк знам че Ryzen са капризни от към памет процесора ще  Ryzen 5 1600

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hunter1 написа:

Спрял съм се на това дъно линк как е и тази памет ще тръгне ли защото линк знам че Ryzen са капризни от към памет процесора ще  Ryzen 5 1600

Избягвай дъно MSI за Ryzen, харесай си ASRock или ASUS. За памет е хубаво да бъде към 3000Mhz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какви шашми се опитваш да правиш при положение че няколко пъти ти се дават линкове и още нищо не си купил?

http://nikem-bg.net/cart/57914p1r57992p1r55025p1rf.html Очевидно бюджета стига при това е в долната граница от 700 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Roujin Z написа:

Не мога да разбера какви шашми се опитваш да правиш при положение че няколко пъти ти се дават линкове и още нищо не си купил?

http://nikem-bg.net/cart/57914p1r57992p1r55025p1rf.html Очевидно бюджета стига при това е в долната граница от 700 лв. 

След време като събера пари ще мога да взема още една плочка памет и ще тръгнат ли във Dual chanel

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.