Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, инсталирах Viber на телефона си и когато набера номера на даден човек ми излиза съобщение Viber Out, който иска да се плаща, а аз искам да говоря безплатно. После когато искам да добавя номера от контактите във Вайбър, ми изписва че това не е номер на Вайбър, какъв е този номер на Вайбър?

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя с който искаш да говориш, трябва да има инсталиран Viber, за да може да се говори безплатно. В случая, дадения човек няма вайбър и затова при теб се дава опция Viber out.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е проблема че има Вайбър и той. Дали нещо по специално има при написване на номера? Опитах се да поканя контакта, но то искаше повторно добавяне на контакт и ми изписва че това не е Вайбър номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако номерът му започва с 0 я замени с +359 или обратното. Може да се покаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се че съм набирал друг номер. Вече мога да набирам, но пък не мога да отворя на позвъняване, натискам мигащата бяла слушалка, но нищо не става, плъзгам я, но излиза някаква табелка с "Не мога в момента", "На път съм" и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.