Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, предложете ми НОВ лаптоп до 700 лева макс. 
Ще се използва за Corel, Photoshop. Емаг/Техномаркет/Технополис са за предпочитане като доставчици. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари много бюджетна офис машина - дисплей с ниска резолюция и качество, слаб процесор, бавен диск и малко рам памет. По-добре се ориентирай към втора употреба, щом ти трябва за такава работа и за малко пари.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах че искам НОВ
П.С.  Досега съм бил с Lenovo G-серия с 4 gb RAM, 2.4 процесор и съм работил с тези две програми - без проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://laptop.bg/laptops-hp-250_G6-hp_250_g6_1WY08EA

https://www.emag.bg/laptopi/filter/tip-procesor-f2475,intel-core-i3-v7019/price,between-600-and-700/c?tree_ref=977

Това е най-добър вариант откъм процесор, всичко надолу е със още по-зле пентиум и селерон. Каквото и да е за тези пари е едно и също откъм качество. Това леново, което си го ползвал, може да е по-добро даже - тези пак са с по 4 гб рам памет. А и леново Г-серия има със всякакви процесори и параметри.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си Lenovo T-серия втора ръка (T530 с процесор i7 и 8 GB RAM) за около 600 лева. Замени DVD-то с гнездо (caddy) за втори хард (цена - около 20 лв), в коeто сложи SSD диск 120 GB за около 100 лева  и ще си значително по-доволен. Несравнимо по-здрав, надежден и по-бърз от коя да е нова машина в посочения ценови диапазон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.