Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, старата ми видеокарта GTX 770 4 GB PALIT изгоря ... има артефакти, та реших да си купя нова - 1060 6 GB та разгледах в нета и попаднах на много различни модели, та направи ми впечатление разликата и в цената.. например MSI Video Card GeForce GTX 1060 Gaming X GDDR5 6GB/192bit, PCI-E 3.0 x16,3DP, HDMI, DVI-D, Retail и ВИДЕО КАРТА EVGA GEFORCE GTX 1060 SC GAMING, 6GB, GDDR5, 192 BIT

Каква е разликата между двете и защо е такава разликата в цената?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж кво питам ква е разликата, а не дали магазините са хубави, просто изкарах първите сайтове за да дам пример...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая Евгата е смотан модел и не може и да става сравнение. Колкото до цените фирмата си ги измисля и може и хилядарка да и иска.

Иначе цената на първата е в нормата. Gaming са еднакви с разлика в клока. Тоест с Х в името е по-скъпа а с Х+ в името още повече.

ARMOR е по-ниския клас и следват разни безименни.

При Евга скъпата (високия клас) е FTW но е мешана баница.  FTW2+,  FTW2+ DT,  FTW+ и следват разни без плюсчета

като има разлики в охладителя задни планки клока и тн.  

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест по-добрия вариант е на MSI? А PALIT добра компания ли са? 

Редактирано от DangerousWolf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат добри модели както и бюджетни като всички останали. Добрите са Jetstream и GameRock другите по-добре не ги гледай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да си търся Jetstream или GameRock 1060 6GB? Roujin Z препоръчай ми някаква на 1060 6GB?

Редактирано от DangerousWolf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ^^Alex&Vanko^^ написа:

Това му е работата щи препоръча! Неговата мисия тук.

Може ли да ми обясниш къв ти е проблема? Кво си избиваш комплексите в моята тема, съвсем нормално и човешки му казах да ми препоръча някаква карта, той ако иска ще го направи, ако не иска няма. Не виждам обаче къв е смисъла да се правиш на интересен?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Roujin Z написа:

В случая Евгата е смотан модел и не може и да става сравнение. Колкото до цените фирмата си ги измисля и може и хилядарка да и иска.

Иначе цената на първата е в нормата. Gaming са еднакви с разлика в клока. Тоест с Х в името е по-скъпа а с Х+ в името още повече.

ARMOR е по-ниския клас и следват разни безименни.

При Евга скъпата (високия клас) е FTW но е мешана баница.  FTW2+,  FTW2+ DT,  FTW+ и следват разни без плюсчета

като има разлики в охладителя задни планки клока и тн.  

Te EVGA отдавна ги кензат нещата, а имаше времена, когато клокърите тях търсеха. Колкото до разликите- не е само до кулера и задната планка, а и по платката, че и различен ОЕМ може да са- като хванеш и кондензаторите, волтаж регулаторите, та стигнеш и до чиповете. Един Бог ги знае, особено в началото на 10тата как се бяха изложили с едни барливи шотки, че не си бяха изчислили регулаторите или някви глупости бяха творили... А тия на GB не ли им пищяха дроселите?

(Ей, АМДтата ги чупиха от копане, а от старите НЕвидии- нищо читаво не остана...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.11.2017 г. в 0:21, DangerousWolf написа:

Може ли да ми обясниш къв ти е проблема? Кво си избиваш комплексите в моята тема, съвсем нормално и човешки му казах да ми препоръча някаква карта, той ако иска ще го направи, ако не иска няма. Не виждам обаче къв е смисъла да се правиш на интересен?

Мани го  ,един профил вече му затриха заради глупостите му.

Ето го и предишния профил https://www.kaldata.com/forums/profile/364835-_alexvanko_/?tab=activity

Иначе лично аз Palit не бих си взел по-добре EVGA и да е от новите защото първите от 10ХХ серията които излязоха имат проблеми с охлаждането , кофти или дори липсващи термолепенки.Може да пробваш със Zotac .

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.