Премини към съдържанието
gydi

Как се използват купоните от aliexpress ?

Препоръчан отговор

Как се използват купоните от aliexpress ?  Как се осребряват? Какви са тия монети които се разменят за купони? Имаш купон но защо не можеш да го използваш?

Специални купони за какво се използват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай по добре линк към какво ще купуваш да обясня на практика - по принцип важат ако купуваш над някаква сума

аз вчера купух нещо над 10 долара с купон от 2 долара, иначи днес е ден за намаление и е пи евтено с долар и 60 цента, но с намалението пада под 10 д0лара и не може да се ползва купон и китаеца щеше да ме прецака с 40 цента и ако не бях сметнал щях да се радвам че "уж" копувам по евтено

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sk23
      Здравейте,
      Преди около две седмици реших да си купя една видео карта gtx 750ti от Aliexpress, като днес получих писмо че пратката ми е задържана на митницата в Горна Оряховица и трябва да им пратя някои документи за да ми я освободят и да си платя митото/ДДС. И сега търся помощ защото не разбирам някои от документите който трябва да пратя, като например първият и четрътият документ. За вторият документ предполагам искат нещо като screenshot на поръчката ми от сайта на aliexpress eто така. За третият вече извадих извлечение за заплащане, но не разбирам първият документ какъв точно трябва да бъде. Трябва да предоставя нещо като този screenshot отново? Ето линк към видео картата  и се извинявам ако съм объркал раздела.

• от Twingo™
      Здравейте!
      Искам да си взема един обектив от aliexpress, цената му е ~40 евро. Тоест, трябва да платя ДДС. Знам, че е възможно да кажа на продавача да пише по-ниска стойност, но ако нещо се заядат, къде се плаща това ДДС - правилно ли съм разбрал, че задържат на митница, плащам ДДС и митническа такса и тогава мога да го взема?
    • от Валентин Кънчев
      Здравейте, за първи път поръчвам от международен сайт, като AliExpress и имам един въпрос, тъй като не знам какво да правя. Поръчах пратката, изпратиха я, обаче ми излиза едно бутонче "Confirm goods received" Предполагам трябва да го цъкна след като вече съм взел пратката, но аз да си питам. Сега ли трябва да го цъкна или след получаване на пратката?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.