Премини към съдържанието
Amarok

Проблем с прехвърляне на музика

Препоръчан отговор

Здравейте!
Изтеглих няколко торента с музика.Във всички торенти файловете са Iso, които трябва да "изпичам" с Daemon Tools, за да мога да ги слушам.Проблемът ми идва с това, че като копирам някоя песен от "изпечение" диск на локалния диск, файла не се възпроизвежда.Странното е, че като отворя "изпечения" диск типа на файла е CD Audio Track shortcut (.cda) и всички са големи по 1 KB,а всъщност ISO файла е примерно около 330 MB.
Имате ли идея как мога от тези ISO файлове да копирам песните и да ги слушам на телефона си примерно?
Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай тази безплатна програмка за конвертиране от и във множество формати.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А коя е операционната система?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Windows 10 съм.
Благодаря Бай Кольо :)  Използвах програмката и ги конвентирах.От Audio CD към FLAC (каквито би трябвало да са песните в ISO файла).След конвентирането големината на песните е такава каквато е и на ISO файла.Плюс всички файлове вече са на локалния ми диск и мога да работя с тях както поискам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А под Windows 10 защо ползваш Deamon Tools?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото съм шматка :Д:Д
Има вградена програма за това нали?Понеже свикнах от преди с Daemon-a и го записах него...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само кликаш на iso файла и се монтира виртуално устройство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Amarok написа:

"изпичам" с Daemon Tools

Ти ги монтираш/mount with daemon tools/.Трябва да подходиш към монтирания диск като към аудио CD.Извлечи ги с някоя програма  във формат,който искаш.

Редактирано от Only Fools and Horses (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Amarok написа:

С Windows 10 съм.
Благодаря Бай Кольо :)  Използвах програмката и ги конвентирах.От Audio CD към FLAC (каквито би трябвало да са песните в ISO файла).След конвентирането големината на песните е такава каквато е и на ISO файла.Плюс всички файлове вече са на локалния ми диск и мога да работя с тях както поискам.

преди 16 часа, Amarok написа:

Имате ли идея как мога от тези ISO файлове да копирам песните и да ги слушам на телефона си примерно?

Със същата програмка ги конвертираш направо от Audio CD във формат, поддържан от телефона ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.