Премини към съдържанието
D101149

Различни валути и цени в Steam платформа

Препоръчан отговор

Здравейте! Не знаех как да озаглявя тази тема за това написах така, може малко да е неясно, но забелязах, че хора ползват VPN мрежи, за да сии купуват игри уж от Русия, а всъщност са в България и така руската рубла е загубила стойноста си малко или много и ни идва по-евтино, например ако GTA V e 120лв в рубли ни идва на 60лв без намаления, смятайте какво става в Holiday sales какво мислите по този въпрос? До сега аз не съм го ползвал това нещо дали е законно и като цяло исках да се допиитам до още хора :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, D101149 написа:

Здравейте! Не знаех как да озаглявя тази тема за това написах така, може малко да е неясно, но забелязах, че хора ползват VPN мрежи, за да сии купуват игри уж от Русия, а всъщност са в България и така руската рубла е загубила стойноста си малко или много и ни идва по-евтино, например ако GTA V e 120лв в рубли ни идва на 60лв без намаления, смятайте какво става в Holiday sales какво мислите по този въпрос? До сега аз не съм го ползвал това нещо дали е законно и като цяло исках да се допиитам до още хора :) 

По-принцип това не се толерира в Стийм и ако те хванат изгаряш геройски. На практика, обаче, доста хора така процедират и играят. Аз лично, с около 350 закупени игри в Стийм, не бих рискувал и посмъртно с VPN.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може по принцип ако имаш човек опериращ в рубли, да му пратиш колкото струва в рубли и той да ти я купи като подарък за твоя акаунт.

Но случая не е такъв май.

Обаче става по тоя начин мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Julius Decimus написа:

Може по принцип ако имаш човек опериращ в рубли, да му пратиш колкото струва в рубли и той да ти я купи като подарък за твоя акаунт.

Но случая не е такъв май.

Обаче става по тоя начин мисля.

Да ппц си прав да пратиш на някой познат (ако имаш) в русия еди си колко пари и да ти я купи, но гледам че са почнали сVPN-иите за това питам, че с VPN-а става по-интересно :D 

преди 1 час, Agentpat™ написа:

По-принцип това не се толерира в Стийм и ако те хванат изгаряш геройски. На практика, обаче, доста хора така процедират и играят. Аз лично, с около 350 закупени игри в Стийм, не бих рискувал и посмъртно с VPN.

по принцип и аз имам доста игри в стийм, но се чудя ако хванат някого какво ли биха направили дали бии се стигнало до блок на акаунта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, D101149 написа:

по принцип и аз имам доста игри в стийм, но се чудя ако хванат някого какво ли биха направили дали бии се стигнало до блок на акаунта...

Стига се до това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/23/2017 в 23:08, Agentpat™ написа:

Стига се до това.

Колко неща си купил докато стигна до тук :D и има ли първият път прошка и какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, D101149 написа:

Колко неща си купил докато стигна до тук :D и има ли първият път прошка и какво става?

За мое щастие, това не е моят акаунт, защото ако беше, сега едва ли щях да съм между живите. :D

В акаунта ми имам 350 закупени игри и можеш да си представиш, че с толкова заглавия, последното, което би ми хрумнало е, да наруша с нещо правилата. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.