Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не , можах да намеря раздел, където да напиша тема за IE,Та въпроса ми е за IE11,win7*64, с него не мога да гледам видео, филми, стои си само черен екран, суб се четат, имам инсталиран Adobe flash plaer, с Crome този проблем го нямам. Моля за извинение, ако аз не съм намерил правилното място за темата, моля модераторите да преценят, къде е мястото на темата, Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, balki65 написа:

Не , можах да намеря раздел, където да напиша тема за IE,Та въпроса ми е за IE11,win7*64, с него не мога да гледам видео, филми, стои си само черен екран, суб се четат, имам инсталиран Adobe flash plaer, с Crome този проблем го нямам. Моля за извинение, ако аз не съм намерил правилното място за темата, моля модераторите да преценят, къде е мястото на темата, Благодаря.

Еми reinstall-ни го......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, balki65 написа:

Може да пишеш в раздела за програми или раздела за windows OS. Ще накарам колегите да преместят темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни в настройките на интернет, в раздела Multimedia(редове 1, 3, 5 отдолу):
Snap1.png

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж и това видео:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се реши така.

http://38667455296_1e195708a3_b.jpgAshampoo_Snap_2017.11.29_15h07m48s_002_

http://26947198369_07857ac9fd_b.jpgAshampoo_Snap_2017.11.29_15h06m49s_001_ by

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.