Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Моят е проблем е следният- наскоро си преинсталирах лаптопа и при неговото изключване и изваждане от заряд, когато се опитах да го пусна след 2-3 часа батерията е изтощена, а дефакто той си е излючен, и аз стигам до следното заключение, че той е изключен ама дефакто продължава да си работи и да му пада батерията. Преди време пак ми беше направил следния проблем, но след ровене в сайтовете на майкрософт успях да го оправя, но в момента не намирам решение. 

Лаптопът е Asus X550L.

Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че го изключваш?

Да не е някакво приспиване?

Какво е състоянието на батерията ти?

А какъв е ОС-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

Да не е някакво приспиване?

Дори и да е приспиване батерията трябва да издържи поне няколко дена. Ако не издържа е за смяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълни в cmd, стартиран с админски права:
reg add "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /f /v "PowerdownAfterShutdown" /t REG_SZ /d "1"
рестартирай компютъра

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича това или на повредена батерия, или на проблем с дъното нещо - някъде да прави късо и да хаби батерията. Като гледам батерията се вади - пробвай след като го изключиш да извадиш батерията за 1-2 мин. и после пак да я монтираш и тествай след 2-3 часа какво ще е  положението. Ако пак прави така следващо упражнение - вадиш батерията за 2-3 часа, после я слагаш и тестваш дали ще има заряд. Пиши после резултатите. Все пак е модел на 3 години като гледам, може и да е умряла батерията вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikolay11 написа:

Здравейте!

Моят е проблем е следният- наскоро си преинсталирах лаптопа и при неговото изключване и изваждане от заряд, когато се опитах да го пусна след 2-3 часа батерията е изтощена, а дефакто той си е излючен, и аз стигам до следното заключение, че той е изключен ама дефакто продължава да си работи и да му пада батерията. Преди време пак ми беше направил следния проблем, но след ровене в сайтовете на майкрософт успях да го оправя, но в момента не намирам решение. 

Лаптопът е Asus X550L.

Благодаря ви предварително!

Здравей!

Да не си му инсталирал ОС Виста?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.