Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам само да ви опиша един "проблем". Преди около две години някъде си направих профил в този сайт и още в началото един път платих ВИП/премиум(нещо си) с повече права през пейпал напълно съзнателно.

Днес бях в банката за рутинна разпечатка на справка по сметката за последните 7 месеца. Просто профилактично. Бях учуден, че присъстват три плащания на ВИП/премиум (нещото). Явно плати ли се веднъж така си върви постоянно, колкото и да не му е приятно на човек.

Учудващото е, че наистина използвам такова ВИП/премимум права в сайта. Тая година днес влязох за втори път максимум за да проверя действително ли ги ползвам. Наистина разполагам с такива права, каквито и предимства да ми дават. Явно съм си ги плащал през тези почти две години нон-стоп без да знам. 

Парите е ясно, че не мога да ги върна, просто ви предупреждавам. Вече ликвидирах профила си в пейпал. Там тази година съм направил две плащания през него и те не са определено към този сайт.

Ако някой е правил някога нещо такова да си провери сметките и при нужда да направи справка с банката.

Редактирано от velinsl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото и съзнателно да си плащал, си дал съгласие под т.нар. Paypal Billing Agreement да ти взима определена сума (месечно, 3-месечно и тн., зависещо от споразумението). От там нататък си те чарджат, без значение дали им ползваш услугите или не, докато не прекратиш този "абонамент".

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех това. А и това беше преди повече от година и половина. Вече нямам спомен какво се чарджвали. Просто помня, че само за експеримента платих едно кратно, а то станало многократно.

Станалото станало просто останалите да го имат впредвид и да внимават.

Животът продължава и без този сайт Туу вече година и половина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.