Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да ви се похваля, моето Дзверо ми лови канали кодирани в powervu, tandberg, irdeto2, biss ...
Пуснаха нови драйвъри и имиджа OpenPli 6.1 и като се инсталира oscam-emu 391 пали и на PowerVu без проблем, ако има работещи ключета в SoftCam.Key файла.
На Tandberg има 4 сръбски спортни Арени от 39°E.
А на PowerVu има от сателитите на 0.8°W , 4.8°E и 9°E.
Обаче има една лека гадост с начина по който са изписани ключетата от сайтовете които ги дават. Хората които ги пишат не ги поднасят в правилната форма за ползване от приемник, ами за ползване от компютър с карта-тунер в него. Или не показват целия ред как трябва да бъде съставен, а пишат само това което се променя, т.е. самите ключета. Бях забравил да махна празното между знаците в ключетата и Дзверото не иска да покаже каналите. Брей да му се невиди баш, ц ц ц ... тия дето ги дават изглежда, че не са виждали приемник през живота си и истински телевизор, ами се мъчат да гледат на монитор на компютър.
Другата гадост са двата сателити форума на български, като ги питаш там нещо и не помагат. Все едно че си им седнал на масата да им изплюскаш мусаката и няма да има за тях после. Всъщност те там не разбират нищо от приемника Vu+ Zero, понеже се подлъгват и купуват два пъти по-скъпи боклуци от рода на Октагоните. Или пък купуват приемници не работещи с Енигма2 ами с някаква фирмена версия на Линукс. Тези последните работят на PowerVu, ама като излезе нов модел и трябва и него да си го купите, понеже предишният няма да може да прави това което го могат приемниците с Енигма2, за които има апдейти от независими тиймове.
А за да ви тръгнат гърците от трите ЕРТ на BISS трябва да ходите да питате някоя врачка къде какво трябва да сложите, щото работи различно спрямо версията от лятото на oscam-emu. Побаях им малко на гърчетата и ги хипнотизирах та тръгнаха. По едната ЕРТ дават спорт в ХД, на гръцки де, ама на който му зяпа и няма от къде да гледа някой мач и сам ще разбере когато е вкаран гол, нали така.
И за Irdeto2 има дадени по разни сайтове ключета без да ви обясняват как точно да ги подредите, така че да тръгне чалга каналът Планета или Нова и другите които се отварят по този тарикатски начин. Ама като ги уцелите веднъж как се изписват и подреждат правилно, после само се кефите и зяпате на аванта с години наред.
Гледам че на Дзверото му паднала цената в Германия, щото нали трябва нови модели да пускат, за повече пари. Та сега е момента да се купи на сметка.
При мен всичко работи, поне от това което съм пробвал де. Гледам и на други кодировки, например едни шведски канали, ама те не стигат до България. Швейцарски също гледам и на френски и на немски има и дават и там спорт, ама те тия са лесни, преписвате един готов SoftCam.Key и тръгват веднага, без да се пазарят. За другите обаче, трябва да се научите сами да пишете в SoftCam.Key файла за да можете да разпознавате, когато някой турчин или арабин е допуснал грешка при писането и да го коригирате и също да разпознавате остарелите неработещи ключета. Щото то има по едно активно и по едно което ще е следващото активно, та трябва да изтриете това дето не бачка повече и да добавите ново, което ще бъде активно по-късно. Някои ключета не се сменят от много време, други се въртят на по 15 дена. Но като сте надушили правилните източници и по два пъти в месеца прекопирате по няколко реда текст с FTP софтуер от компютъра в приемника по ЛАН кабел. По-лесно е отколкото да ходите до офиса на някоя квартална кабеларка да плащате абонамент.
Аз предпочитам да гледам от сателит и само ако го нямам някой канал безплатно, тогава пускам от компютъра с acestream и един 7 метров кабел HDMI до големия телевизор. И не си чистя четирите антени с които ловя 15 сателита от снега, понежи си работят и със снежец при мен, аз си ги настройвам сам  майсторската с мерак, а не като пияните техници от Булшит, Ментел или Свиваком.
Я да ви пусна три снимчици от тази вечер, да ви потечат лигите за спортни канали и дискавърита и филмови и всякакви.

animalru.jpg

Обърнете внимание на втория ред горе вляво преди последните две точки пише  0a2a там приемника ви показва  SID - а

army.jpg

А това е хамерикански спорт, който понякога няма от къде другаде да го гледате безплатно

bgdiscov.jpg

и от последната да скивате че излизат нормално и българските субтитри , ако не разбирате английски или руски, да бе повечето канали имат и руски звук, да не се  мъчите да четете

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да ви пусна един списък на гледаемите канали на PowerVu, някой си е направил труда да ги събере на едно място , заповядайте:

http://www.satfrq.com/EN/Encryption/PowerVU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оscam emu е известен че като има два еднакви SID - а в списъка, показва само по-долния, а горния не се отваря.
За да го излъжете да ви отваря и двата канала които имат идентичен SID , правите следното:
044с  го пишете на по-малко важния канал като 44с0 и от транспондера където е по-малко важния канал, пускате първо друг канал на който не сте му променяли SID - а, като тръгне другият тогава превключвате на този с променения SID.
Поне при мен с Vu+ Zero и  oscam emu 391 работят така.

А за колючетата на BISS може да си напраите и един файл constant.cw и там да напишете само каналите с еднакъв SID по начина по който се изписват за там и се отварят без проблем.  Другите канали на които няма повтарящи се SID - ове , можете спокойно да си ги пишете в  SoftCam.Key файла и си се отварят от него.

п.п.
Записвайте си ги тези обяснения, че ако изчезне темата, няма да има от къде да ги намерите лесно. Ако отидете на питате на форума на охранения Жоро Пловдивский, най-вероятно няма да ви помогнат.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ха 

гледайте какво става ако потърсите помощ на сателитен форум.

podigravka.jpg

Един потребител който още не е разбрал че може да гледа стотици канали безплатно от сателит, по начина описан тук в тази тема, им се моли най-унизително на онези там да му помогнат. И лично модератор го съветва да търсел нещо наоколо, което означава да плаща абонамент всеки месец на някой от неговите познати тарикати. И точно отдолу се е появил продавачът на нелегални абонаменти, който най-безсрамно го лъже че не може да стане да му бъде обяснено с писане как да гледа телевизия.
ХАЙДЕ БРЕ !!!
Наглоста на продавачите на сателитните форуми няма граници.

На същият този форум от който съм ви пуснал снимчица, мен там Петков от Русе ми е спрял писането, просто защото показах на един друг потребител как да гледа два спортни канала.
Не дават модераторите там да се знае как се гледа без пари, защото им пречи на бизнеса с продажбите на нелегални платени абонаменти, това е тъжната истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто и това се гледа с английско аудио

https://www.kunskapskanalen.se/

от 4.8Е  11862 V  с подходящо ключе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък се оказа че има евтин приемник от само 55 евро от Германия
https://www.edision.gr/en/detail/primo-ip-s2

Edision Primo IP S2

Гледат се и с него powervu, tandberg, irdeto2, biss  със същият SoftCam.Key от Enigma2 приемника Vu+ Zero.
Но примото отваря и multistream каналите БНТ1,2 и 3, бТВ, Нова ТВ, България он Еър.
Моята булка пък много си го хареса че ѝ дава руско аудио от Дискавъритата и ме накара да й купя и на нея второ Примо да си го гледа докато готви в кухнята. То и на български има дискавъри.
А някои хорица зад граница плащат абонамент за да гледат бг телевизиика, будали кво да ги правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.