Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам нужда от помощ за една курсова работа по компютърна графика . Бях болен 3 седмици подред и изобщо не знам за какво става дума, а без курсовата съм прецакан! Та... Моля ви помогнете ако можете! ;( 

ПС: (доколкото разбрах е на OpenGL и кода се въвежда във Microsoft Visual Studio, както е при програмирането на C++)

Заданието е под формата на прикачен файл (снимка)

24879424_2199640923395233_1322182360_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е колко па да си прецакан? Няма да получиш добра оценка за знания които така или иначе нямаш. Поне аз не виждам нищо лошо в това.

Виж, ако се намери тъпак да ти напише курсовата, то ще получиш оценка за знания които нямаш. А това идеално илюстрира, защо с нашите дипломи можеш само да си избършеш дупето. Та в тоя случай, всички които са учили и имат знанията са прецакани...

Редактирано от mr mcwolf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mr mcwolf написа:

Е колко па да си прецакан? Няма да получиш добра оценка за знания които така или иначе нямаш. Поне аз не виждам нищо лошо в това.

Виж, ако се намери тъпак да ти напише курсовата, то ще получиш оценка за знания които нямаш. А това идеално илюстрира, защо с нашите дипломи можеш само да си избършеш дупето. Та в тоя случай, всички които са учили и имат знанията са прецакани...

Разбирам за какво говориш, но нямам намерение да работя по специалността за която уча. Тоест няма да се наложи да използвам дипломата си (която ще е с 3-ка или най-много 4-ка), че да прецакам тези които са учили и имат знания.
Просто се опитвам да угодя на родителите ми да имам диплома за висше. А нещата, които реално ме интересуват са други и нямат нищо общо с дипломата, програмирането и т.н.

Та... ако можеш да ми помогнеш, тогава ми помогни, ако не... добре. Но ако си решил да ме упрекваш или обиждаш полза няма.
Всеки сам преценява какво иска да постигне в живота и как да го постигне. Лошото при мен, е че трябва да угодя на някои хора, за да мога да продължа нататък.

Това е истината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
    • от nisanx
      Здравейте!Трябва ми помощ направих две програми обаче незнам как да ги слея в 1 програма,по такъв начин че да не се промени нищо.И да ми изведе двете програми една под друга на команд пропта! Нов съм в програмирането затова ще се радвам ако ми помогнете да ги слея.
      #include <iostream>
      #include <stdlib.h>
      #include <time.h>
      using namespace std;
      #define N 30
      int A[N], n, i;
      void inputkeyboard()
      {
          do
       {
           cout<<"\n Razmer na masiva: ";
           cin>>n;
       }
       while (n<0 || n>N);
          for (i=0; i<n; i++)
          {
            cout<<"\n A["<<i+1<<"] = ";
            do
            {
              cin>>A;
            }
            while (A<100 || A>999);
          }
      }
      void inputrandom()
      {
          srand(time(0));
             do
       {
           cout<<"\n Razmer na masiva: ";
           cin>>n;
       }
       while (n<0 || n>N);
          for (i=0;i<n;i++)
          {
          A =100+rand()%900;
          }
          for (i=0;i<n;i++)
          {
              cout<<"\n A["<<i+1<<"] = "<<A;
          }
      }
      int main()
      {
          inputrandom();
          int P[10] = {};
          int p, max;

for (i=0;i<n;i++)
          {
              P[A%10]++;
              p= A/10;
              P[p%10]++;
              P[p/10]++;
          }

max = -1;
          for (i=0;i<10; i++) 
              if (P>max) 
                  max=P;

for (i=0; i<10; i++)
              if (P==max) 
                  cout <<"\n Nai-chesto sreshtanata cifra e " << i << "  " << max << " broia\n";

system("pause");
          return 0;
      }
      //това е първата програмка//

#include <iostream>
      using namespace std;
      int array[] = { 151,152,123,694,255,956,427,218,769,320 };
      int count = sizeof(array) / sizeof(int);
      int first(int an_array[],int  members)
      {
      int a, j, b, *T;

T = new int [members];

for (a = 0, j = 0; a < members; a++)
               {
                       b = an_array[a]; 
                       if (b % 2)
                              T[j++] = b;
               }
               for (a = 0; a < members; a++)
               {
                       b = an_array[a]; 
                       if (!(b % 2))
                              T[j++] = b;
               }
               cout << "\n\nIztinskiqt masiv e:\n"; 
               for (a=0;a<members; a++)
                       cout << an_array[a] << " ";
               cout << "\n\nV nachaloto sa nechetnite a sled tqh chetnite:\n"; 
               for (a=0;a<members;a++)
                       cout << T[a] << " ";

cout << endl;
               delete [] T;
      }
      main()
      {
                first(array,count);

system("pause");
                return 0;
      } //а това е втората програмка//
      Благодаря ви предварително !!

• от and!
      Здравейте, тази година ще завършвам и ми предстои кандидатстване. Ориентирал съм се към IT сферата/програмирането и ми е трудно да избера университет. Спрял съм се на Нов Български Университет със специалност Информатика и на ФМИ-Софийски Университет със специалност Компютърни Науки или Софтуерно Инженерство. Лично аз предпочитам НБУ, защото мисля, че е модерен и либерален университет с добра материална база, мога да завърша и втора специалност, има шанс да взема пълна стипендия (поне за първата година) и университетът ми харесва като цяло. Чувал съм и лоши неща от вида, че там може да завършиш и без да учиш (това не ме касае много, тъй като аз съм решен да уча). Цените също не ми харесват, но както казах се стремя към стипендия. А за СУ мисля, че е най-престижният университет в България. Притеснява ме, дали в НБУ ще получа добро образование и подготовка в тази специалност.
      МОЛЯ всеки, който има някакво мнение за НБУ, за СУ и за тази тема като цяло да се включи! Може да ми препоръчате и други университети с тези специалности.
      Благодаря за помощта!
    • от Димитър Иванов
      Здравейте! 
      Имам проблем с драйвера за графиката, на windows 7.
      Лаптопа е Lenovo g500.
      Проблема е следният тръгвам да инсталирам драйвера за графиката, по време на инсталацията ми изписва следното нещо "the screen may flicker or go blank during installation". 
      След като се инсталира ми го дава с удивителен знак. И като вляза в настройките на картата се вижда само microsoft - ският драйвер.Ъпдейтвам драйвера нищо, свалям друг пак нищо, пробвах и с програма за драйвери и всеки път едно и също нещо. Като вляза в настройките на драйвера и ми изписва "Windows has topped this device because it has reported problems (code 43)".
    • от Martin Baychev
      Здравейте,
      След като не мога да си харесам лаптоп, който да отговаря на изискванията ми като параметри, цена, качество и т.н.. Реших да пиша тук и  се надявам, че ще ми дадете идея за добра конфигурация. Търся си пц до 1000-1100. Ще се използва за програмиране, най-вече уеб, вдигане на няколко виртуалки, гледане на 4К филми, може и за разцъкване на някоя друга игра (стратегия), като Heroes of might and magic 5, WarCraft 3... все класики.
      Търся нещо от сорта на i3-8100 (мисля че вградената карта UHD630 ще ми бъде достатъчна), 16GB ram, 250GB SSD или 500GB SSD, малка кутия тип куб (например fractal design node 304). Знам, че повечето такива кутии могат да поберат само mini atx дънни платки за съжаление, което мисля че ще оскъпи малко нещата. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.