Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятел ме помили да питам изобщо дали има камера която се слага и заснема например ако я остави вечерта да вижда на другата сутрин какво е заснела. Пита за такава камера, защото му срязаха гумите и иска ако случайно пак стана да разбера кои са. Надявам да сте ме разбрали.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Kristian Denkov написа:

Здравейте, приятел ме помили да питам изобщо дали има камера която се слага и заснема например ако я остави вечерта да вижда на другата сутрин какво е заснела. Пита за такава камера, защото му срязаха гумите и иска ако случайно пак стана да разбера кои са. Надявам да сте ме разбрали.:D

Трябва ти хубава камера+DVR устройство. Ако искаш да ти върши работа твоят човек трябва да се бръкне около 500 лева.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има камери със слот за micro SD карта памет и записват до безкрай.

Ако мястото не е добре осветено им трябва и инфрачервено осветление.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи в край на сметка ще излезе доста скъпо. Ще е му кажа такова ли устройство му става? https://4sales.bg/sistema-za-video-nablyudenie-s-4-kameri-i-dvr-ustrojstvo-1216?gclid=CjwKCAiA9rjRBRAeEiwA2SV4ZQj0FrTmQqMVU5XZRTpv1pDw5k7hnc68mEC9LoKzLVukUQ8EYGIyfRoCluIQAvD_BwE 

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Kristian Denkov написа:

Значи в край на сметка ще излезе доста скъпо. Ще е му кажа такова ли устройство му става? https://4sales.bg/sistema-za-video-nablyudenie-s-4-kameri-i-dvr-ustrojstvo-1216?gclid=CjwKCAiA9rjRBRAeEiwA2SV4ZQj0FrTmQqMVU5XZRTpv1pDw5k7hnc68mEC9LoKzLVukUQ8EYGIyfRoCluIQAvD_BwE 

Ето ти малко повече информация. Въпреки това е хубаво да отидеш във фирма, която се занимава с подобен род дейност и съответно там ще те ориентират.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.