Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Някой може ли да даде идея? Взех този вентилатор:

http://www.praktiker.bg/bg/Fan/ВЕНТИЛАТОР-ЗА-БАНЯ-ELPLAST-WK-10/p/447424

Проблема е, че вместо да дърпа той духа, когато се монтира в отвора на отдушника. Мястото е такова, че трябва вентилатора да е тръбен и без излишни стърчащи части - отвора е много близо/допрян до стената. Няма опции за свързване, освен кабели 0 и фаза. С размяна на кабелите не се променя посоката на въртене. Не е от бройката, това е втория такъв, който слагам и пак не "дърпа". Може ли да не правя нещо както трябва или просто си е така този модел? Ако се сложи обратно му се вижда задната част и кабела, което не е оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не на вентилатора - поне на опаковката няма ли означено как му е посоката? Аз обмислям да взема вентилатор(вместо аспиратор) за кухнята и забелязах, че след основните букви/цифри на модела може да има и допълнителни - за разни подробности като таймер, "обърната" посока и др.  Мисля, че трябва по-скоро да сравниш как е с други подобни модели.

Любопитно ми е в твоя случай как точно ще го закрепваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вентилаторът има определена посока на издухване, както и да обръщаш кабелите, няма да се промени. Може и да не ти харесва офертата, но това е, което има на тезгяха:emoji_smiley-06:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се връща пак и незнам вече какво и откъде ще се вземе, ще търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.