Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам 4 камери в къщи как мога да гледам DVR през интернет локално става през wireles но искам да ги гледам когато съм в друг град. ип=то ми е динамично и съм в германия.

http://www.conceptronic.net/pt/product.php?id=975&linkid=974  . Това е DVR свързан е към рутера когато съм в къщи и напиша ип-то ги виждам през wifi  но когато съм на мобилен интернет немога да ги видя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, И. Купенов написа:

Имам 4 камери в къщи как мога да гледам DVR през интернет локално става през wireles но искам да ги гледам когато съм в друг град. ип=то ми е динамично и съм в германия.

http://www.conceptronic.net/pt/product.php?id=975&linkid=974  . Това е DVR свързан е към рутера когато съм в къщи и напиша ип-то ги виждам през wifi  но когато съм на мобилен интернет немога да ги видя ?

Трябва ти статичен IP адрес като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, И. Купенов написа:

е тва няма как да го направя :Д няма ли друг начин

И защо да не може да го направиш???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, И. Купенов написа:

е тва няма как да го направя :Д няма ли друг начин

Има. DynDNS, No-IP и др. Не знам обаче, ако не ти се плаща, кои останаха безплатни. Най добре първо погледни в настройките и документацията на DVR-ът дали няма вградена такава услуга. Това е най добрият вариант. Ако няма може да си регистрираш някой такъв акаунт. Проблемът е, че ще ти трябва и клиент, който да ъпдейтва IP-то. Най лесно е с програма на компютърът ти, но той, разбира се, трябва да е включен постоянно. Можеш пак да погледнеш дали DVR-ът няма такава функция. Повечето съвременни рутери (предполагам, че интернетът идва от рутер/модем) имат вградени функции да ъпдейтват dyndns, но те обикновенно поддържат само най известните и обикновенно платени услуги. Все пак може да има възможност и за custom настройки. Разбира се, трябва да има достъп до настройките на рутерът, но при положеие, че после трябва да се отварят и портове, това си е задължително условие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.