Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, препоръчайте ми бюджетно аудио за PC/лаптоп до 70 лева. Ще се използва за гледане на филми и музика и да мога да го закупя в София. Без значение 2.1 или 5.1, повече ме интересува що годе качество на звука. (Имал съм 5.1 за 200тина лева което беше много зле и колонки 2.1 без буфер за 10-15 лева от Кауфланд които бяха супер).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като толкова ти харесват кауфланските вземай пак такива 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.01.2018 г. в 12:08, oic написа:

Определено ме заинтригуваха твоите предложения. Имаш ли поглед върху тези продукти, защото е електронен магазин и няма как да ги пробвам преди да ги купя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tvt555 написа:

Определено ме заинтригуваха твоите предложения. Имаш ли поглед върху тези продукти, защото е електронен магазин и няма как да ги пробвам преди да ги купя?

Марката предлага доста други модели,( може да ги погледнете и тях) но според бюджета предложих 2-те аудио системки.

Имам поглед на 2.1 системите. Притежавах Edifier X600, и бях останал какво качество предлагат като съотношение цена/качество.

Слушал съм и модела EdifierR980T , който звучи доста добре за размерите си.

За магазин на място, знам че марката се предлага в Технополис и Зора (като гледам и двата модела ги има налични в София):

Колонки Edifier M-1370 2.1

Компютърни тонколони EDIFIER R980T

Редактирано от oic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, oic написа:

Марката предлага доста други модели,( може да ги погледнете и тях) но според бюджета предложих 2-те аудио системки.

Имам поглед на 2.1 системите. Притежавах Edifier X600, и бях останал какво качество предлагат като съотношение цена/качество.

Слушал съм и модела EdifierR980T , който звучи доста добре за размерите си.

За магазин на място, знам че марката се предлага в Технополис и Зора (като гледам и двата модела ги има налични в София):

Колонки Edifier M-1370 2.1

Компютърни тонколони EDIFIER R980T

Благодаря ти! В събота ще се изстрелям да ги видя. 

Редактирано от tvt555 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 За Edifier R980T втори колонки ползвам тяхни. И съм доволен от звука им. 

Редактирано от iAppleBeats (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.