Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,от известно време браузура Google Hrome не може да ми изважда снимки и видео. На тяхно място има само сиви правоъгълници. Не зная, програма ли ми липсва или някой драйвер. Преинсталирах гугъла и ефекта е същия. Помагайте,моля Ви!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си Flash Player.

преди 8 минути, Владиславов написа:

Преинсталирах гугъла

Това е за един друг раздел...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това само с този браузър ли го прави? Пробвал ли си с Explorer/Edge дали пак е така? Пробва ли да го RESET-неш?

https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=en

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

copy/paste в адрес полето на хрома ->    chrome://settings/content      и виж какво ти показва Flash таба - да не е изключен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм толкова навътре в нещата  и немажах да намеря това Flash таба. На мен гугъла ми е на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На сивия екран излиза надпис : ABV не отговаря на bimg.abv.bg. Освен това на екрана горе в дясно излиза едно черно кръгче с Х по средата. Ще го видите на прикачения файл. Като го натисна ми отваря произволна картина,не и тази за която се отнася текста.

Doc2.docx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.01.2018 г. в 17:44, Владиславов написа:

Инсталирах и Flash Player и ресетнах настройките на Гугъл Хроме и си е същата работа!

Интересно ми е как се инсталира флаш плеар на браузър дето си има вграден в него такъв!Пробвай в поверителен режим как ще се държи,също така изтрии кеша и бисквитките на браузъра и виж дали е разрешен  JavaScript, ако имаш разширения пробвай да ги изключиш и да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.