Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересувам се някои работи ли за тях. Доколкото знам плащат добре, но по принцип кредитните фирми вземат повече лихва

http://proficredit.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с кредити от такива фирми. При невъзможност да платиш вноска, викат мутрите и заплашват. В някои случаи става и по-зле. Кредит само от банки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Не се занимавай с кредити от такива фирми. При невъзможност да платиш вноска, викат мутрите и заплашват. В някои случаи става и по-зле. Кредит само от банки. 

Чак пък мутри едва ли.

Запори, обаждания и прочие.

oie_dEyjbBVlR5aK.png

Редактирано от Leso Pesho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Leso Pesho написа:

Запори, обаждания и прочие.

Не трябва да ходиш на работа с колата, щото някой недоволен клиент ще я залее с бензин и ще ѝ драсне клечката.
Със сигурност ще имаш клиенти които ще са в отчаяно състояние заради взет кредит от тези и като превърти някой, после става интересно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Белгиеца написа:

Не трябва да ходиш на работа с колата, щото някой недоволен клиент ще я залее с бензин и ще ѝ драсне клечката.
Със сигурност ще имаш клиенти които ще са в отчаяно състояние заради взет кредит от тези и като превърти някой, после става интересно ...

Ами аз нямам кола.

Въпроса ми е коректни ли са? И горе долу каква е заплатата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фирмата е пълен боклук откъм клиентска гледна точка. та ако принципно ти си боклук, въобще не се замисляй ми почвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.