Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си купя нова Шкода и се колебая между 220 к.с. и 280 к.с. 4х4 Много ми харесват. Никога не съм карал Шкода, а направиха хубави коли. Все едно Пасат, но много по-евтини. Много голям избор от екстри имат и индивидуална персонализация на екстрите. Дали някой ще ми даде съвет. Примерно колко необходимо ще ми е 4х4 Гледах разни клипчета в мрежата и разликата във вървежа не е особено голяма. 280 к.с. бие 220 но чак на финала в максимална скорост. Много се колебая, а не искам да си купувам дизел заради многото градско каране, което ще убие ДПФа много бързо. Карам и извънградско, но не толкова много. На година въртя по 20 000 км. 

Дилемата ми е дали си струват парите за разликата 220 към 280 TSI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то за градски условия колко вървеж ти трябва ? Все пак, според мен, ако имаш възможност вземи 4х4. Най - малкото в зимни условия ще е по - добре. Иначе като обслужване не знам как ще е. По - разбиращите от мен, може да ти дадат по конкретни мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможност имам, но дали си струва. Едно е парите да са ми в джоба, друго е да ги вкарам в колата. За това ми е интересно някой дали е карал такава Шкода. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, icekiller написа:

Конкретно сравнение, може би ще ти дадат най-точен отговор във форума на Шкода

Ама темата е пусната за раздвижване на този форум, фалшива е иначе казано. Постоянно някой нов ник пуска теми за коли. Явно е един и същ човек, който се интересува от каруци и това му е начина да прави посещения на точно този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.