Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, съфорумци.

Въпроса ми може и да звучи наистина глупаво, но отдавна не съм се занимавал в тая насока, така че се извинявам предварително за незнанието си. Искам да си закупя Battlefield 1 с цел да играя мултиплеър. Откъде мога да си я закупя, тъй като гледам, че в по-големите сайтове за игри в България е изчерпана от доста време? И друг въпрос относно експанжъните (пакети с карти) - мога ли да си избера само някои от тях или ако искам примерно само най-новия, трябва да имам предходния инсталиран? Същото питане се отнася и за Battlefield 4. Преди години просто инсталираш играта и стига да имаш оригинален ключ всичко си тръгваше, а сега гледам че ланчери трябва ад има и т.н. Не че е лишено от логика, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, NewbieBeard написа:

https://www.pulsar.bg/battlefield-1-__?search=Battlefield - Не знам къде си гледал...

Кълна се, че преди броени дни проверявах там. :D

преди 10 часа, Венцислав Бориславов написа:

Steam

Относно Steam, там виждам само старите заглавия като Bad Company 2 и Vietnam.

А за въпроса ми относно експанжъните - ако не искам някой от тях, задължително ли е да имам предходен инсталиран, за да сложа по-нов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.01.2018 г. в 23:55, Венцислав Бориславов написа:

Steam

Там точно не можеш я намери.

на 23.01.2018 г. в 10:27, Dancho^94 написа:

Кълна се, че преди броени дни проверявах там. :D

А за въпроса ми относно експанжъните - ако не искам някой от тях, задължително ли е да имам предходен инсталиран, за да сложа по-нов?

Не се занимавай с игри на физически носители. Излишно чакане и разправии и след инсталацията винаги първия диск трябва да стои в СД-то, ако искаш да играеш. Купи си я от G2A, после си заяви кода в Origin и си в джаза.

Не, не е задължително. Задължителни са само пачовете, но те са безплатни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни си Origin Access. По 8 лева на месец е, и може да играеш супер много игри, Battlefield 1 включително. Като ти писне, просто спираш събскрипшъна. Ето игрите, които са включени: https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/vault-games

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бре, пак аз... Хора,  нормално ли е при положение, че съм Premium Pass, в листа със сървърите да не ми излиза почти нищо? Буквално има 5-6 сървъра и това е. Всичко друго е празно ако въобще се мерне в списъка. Естествено, излишно е да казвам, че във филтъра с търсене само съм настроил да търси в Европа и това е. Защо така се получава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за Battlefield 4 е нормално да няма много DLC сървъри.Все пак играта излезе преди повече от 4 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е - играта има доста нисък брой играчи за PC, а и DLC-тата никога не са били безплатни, както беше при BF4.Играта е провал на PC, но това не е изненадващо.Съчуствам ти за Premuim Pass-а, ще си останеш само със оръжията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, живот мой... Направо уби нещо в мен, наистина. :D Ще видим в бъдеще как ще останат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да се промени във бъдеще. EA отчаяно се опитват да рекламират играта и бъдещите/настоящи DLC-та, но ядрото от PC Battlefield феновете не харесва играта и то съвсем заслужено.Жалко, ако си купил Premuim-а на пълна цена, ако е на стабилна промоция няма да е толкова голямо ''набутване'', най-вече заради оръжията и приоритета във опашката при влизане във сървър, другите неща са изцяло козметични глупости.Ако искаш да свариш няколкото пълни сървъра на DLC картите ще трябва да играеш привечер - 19:00 до към 23:00.Ако толкова ти харесва играта и имаш Playstation 4/Xbox One си я купи за конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца инвестирах сериозно в PC, никога не съм си представял да играя шутъри на конзола. Ако е за други игри като FIFA или PES примерно, за мен лично би имало смисъл, но тях не ги играя чак толкова. Иначе на промоция се бях сдобил с Premium Pass на единицата, така че не съм се набутал кой знае колко. Ама така като няма хора... Все си мисля дали не би било най-разумно да инвестирам в Origin Access вместо в единия Battlefield...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hythere
      1) War Thunder - https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/war-thunder/11603
       2)Mount and Blade:Bannerword - https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/mount-and-blade-2-bannerlord/13723
       3)Battlefield 4 - https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/battlefield-4/11804
       4)GTA V - https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/grand-theft-auto-v/12455/

п.с Моля,пращайте линкове.

-

• от サムライオートバイ
      Лично на мен ми е интересно дали ще могат да се управляват всичките превозни средства от рода на танкове, самолети и т.н. и какво ще представляват мрежовите игри между ПеЦета, xBox, плейстейшъни и разни хибриди от рода на лаптоп с джойстик и геймпад, а за някои и с волан даже, но времето ще покаже, а ние ще изчакаме торентите )
      DICE за Battlefield 1: Ще избегнем проблемите от старта на BF4

Вижте повече: https://www.kaldata.com/%D0%98%D0%B3%D1%80%D0%B8/DICE-%D0%B7%D0%B0-Battlefield-1-%D0%A9%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-BF4-110394.html

Трейлърът на Battlefield 1 вече има 20 000 000 гледания

• от TronDron
      Здравейте!
      Обмислям да си закупя Battlfield 4, но ще я купувам от магазин, а не онлайн. Но имам един въпрос:
      Тъй като ще я купя от Pulsar, когато я взема в кутийката, доколкото разбрах ще има код, който трябва да въведа в Origin? Щом закупувам от магазин нали няма да има проблем с мултиплейра, защото главно я закупувам заради него?
      Благодаря на отзовалите се!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.