Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся да закупя или в електронен вариант, ксерографирано копие  или в какъвто и друг вид книгата "Проектиране и изграждане на оптични мрежи."  Автори: Angel, Toshkov. професор в Бургаския свободен университет. Прерових целиян нет и почти всички онлайн книжарници , но не се предлага на пазара.

Редактирано от Живко Христов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Не е пълна!

Липсват страници, ама не съм я сглобявал аз...допълни я.

преди 6 минути, velislavvasilev написа:

Да не е това?

Същата като по-горе

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсиха за мен в Библиотеката на бургаския свободен университет, но няма поне в момента останали бройки от нея. Опитах се да се свържа с автора във фейсбук , писах му и в месинджъра но за съжаление нямам отговор. Търся си я методично и предполагам че все отнякъде ще изскочи.

За другите които пускат линка за книгата - това са отделни страници, които са пуснати за свободно ползване. От тях и разбрах че книгата ще ми е добро помагало за работата ми и че е може би най-доброто издавано в България по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Maya Jekova
      Здравйте, от месец сме  абонати на Виваком оптичен интернет и телевизия и всяка вечер от 7 до 9 часа прекъсва интернрта и съответно и телевизията. Вече 3 пъти идваха техници за отстраняване на проблема. Проверяваха връзките и замерваха и казват че всичко е наред (ВРЪЗКАТА БИЛА МНОГО СИЛНА). Последния път смениха и рутера и пак вечерта всичко спира. Пълен КОШМАР.
      Някой има ли подобен проблем?
      Някой знае ли каква може да е причината за прекъсването само вечер?
    • от achkoto
      Здравейте,
      Знам че в нета въпросът е задаван страшно много пъти но явно нещо изпускам, защото отговорите на моя въпрос са основно или не става или обнови си драйверите. Драйверите ги обнових, а да не става?!? Е как става?
      Проблемът е че искам да използвам лаптопът си, който има ХДМИ да пуска филми на телевизор, но от лаптопа излизат само 2 аудио канала. Като отворя Sound devices ми показва телевизорът Sony, който може да бъде конфигуриран само като стерео и още 2 хдми аут устройства, които показва като несвързани. Телевизорът ми има оптичен изход, който свързвам към стар ресийвър и когата пусна филм от флашка, закачена за телевизора, получавам 5.1 сигнал в ресийвъра и всичко е 6. Обаче ми се иска да гледам директно от лаптопа, а не от флашки. Като пускам от лаптопа получавам само стерео сигнал в ресийвъра.
      Гледах из нета и реших, че телевизорът не позволява да му вкараш повече от 2 канала звук по хдми. Щото нали си има само 2 говорителчета в него. И е направен да свържеш първо хдми ресийвър към лаптопа и от ресийвъра още една връзка към телевизора. Т.е. целия сигнал минава първо през ресийвъра. Понеже нямам хдми ресийвър си закупих едно устройство което разделя сигнала на хдми и оптичен. Т.е. има един hdmi in, hdmi out и optical out за ресийвъра. Проблемът с това устройство, че не ми изкара никакъв сигнал по оптиката. Червената светлина я има, но ресийвърът не получава сигнал. Може устройството да е скапано или аз въобще да не съм на прав път...

Видеото на лаптопа е интел ХД3000, но закачах и за настолния и работата е същата. Единствено показва повече несвързани hdmi out устройства в sound devices ама картата на настолния има 2 хдми-а.
    • от Gangosa
      Искам да искарам запазена вифи парола на мрежа към която несъм свързан възможно ли е ? С уин 7 съм 64 битов и на андроид я имам запазена .
      Майка ми ме помоли и остава да занесе рутера да сменнят паролата. Благодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.