Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

От скоро се боря с Wordpress и съм зациклил с организирането на началната страница. Може да е много елементарно, но не мога да разбера как  избирам дадена публикация да се вижда или по-точно да НЕ се показва в началната страница? По подразбиране се показват всички публикации от всички категории. Аз искам да избирам коя публикация да се вижда и коя не. При Joomla е лесно има една отметка още докато създаваш публикацията и всичко е точно :)  Пробвах в Настройки> четене и там със статична страница но не се получава. 

И още един въпрос:

Има ли лесен начин да не се показва автора в постовете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избираш коя страница от темата трябва да е с публикации. А на самите публикации вече трябва да казваш дали да се виждат или не. Може да видиш дали и в самата ти тема има подобни настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В самата тема няма аз търсих, но тествам на безплатна може в платените да има. Нещо не разбрах. Да кажем, че имам три категории БЛОГ, НОВИНИ и ПОЛЕЗНО. Искам да избера 6 публикации от БЛОГ и по 2 от НОВИНИ и ПОЛЕЗНО да се показват в началната страница. Сега по подразбиране се показват последните 10. Не виждам как мога да премахна някоя от тях само от началната страница а да си остане публикувана в категорията?!

Дано правилно да съм задал въпроса :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Костадин Русков написа:

В самата тема няма аз търсих, но тествам на безплатна може в платените да има. Нещо не разбрах. Да кажем, че имам три категории БЛОГ, НОВИНИ и ПОЛЕЗНО. Искам да избера 6 публикации от БЛОГ и по 2 от НОВИНИ и ПОЛЕЗНО да се показват в началната страница. Сега по подразбиране се показват последните 10. Не виждам как мога да премахна някоя от тях само от началната страница а да си остане публикувана в категорията?!

Дано правилно да съм задал въпроса :)

Виж тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!

За това ставаше въпрос, но не очаквах, че ще трябва допълнителен плъгин за нещо толкова елементарно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Костадин Русков написа:

Благодаря!

За това ставаше въпрос, но не очаквах, че ще трябва допълнителен плъгин за нещо толкова елементарно 

Ами това ми попадна. Вероятно може да стане и по друг начин, но по принцип WP  e направен да работи с плъгини.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.