Премини към съдържанието
nvidiati

Проблем с инсталиране на лаптоп от флашка с windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам лаптоп Sony VAIO(от старите модели е). Понеже откакто го взех не е преинсталиран, исках да го поизчистя малко. Проблемът ми е, че като тръгна да инсталирам уиндоуса от флашката ми изписва boot failed. Проблем с флашката нямам, защото на компютъра си я чете както трябва, а от диск просто не искам, защото е много чакане и много мъка. Въпроса ми е дали някой има решение за проблема. Ако Ви трябва допълнителна информация попитайте и ще Ви кажа каквото Ви интересува. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си я чете компютъра - стартира ли инсталацията от нея? С какво и как я записа, какъв Windows и откъде го намери?

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Gregory House написа:

Помпай бутона за селектив буут !

Как според теб това : " флашката ми изписва boot failed" ще се оправи с "помпане"-то, като според автора тръгва да зарежда от "флашката" и дава грешка? Мислиш ли преди да пишеш, или ей-така си цъкаш каквото ти падне за норматив? Най-вероятно USB устройството е повредено или не е записано правилно.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да се спрете двамата. Не сте деца от детската градина.

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gregory си е типичен дразнител и от няколко негови мнения разбирам, че не помага.

Към кого да се обърна за да бъде изритан от форума?

П.с. Когато преглеждам проблемите на хората, искам да виждам идеи и решения, а не зяждане и празни приказки.

Редактирано от milevmilev (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за, най-малкото трябва да се вземат мерки срещу такива потребители. Като за начало може и временни, ако няма ефект може и крайни. Все пак идеята на форума е да се помага, не да се пречи, троли и обиждат потребителите.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, milevmilev написа:

Gregory си е типичен дразнител и от няколко негови мнения разбирам, че не помага.

Към кого да се обърна за да бъде изритан от форума?

П.с. Когато преглеждам проблемите на хората, искам да виждам идеи и решения, а не зяждане и празни приказки.

преди 18 минути, Радослав Матев написа:

И аз съм за, най-малкото трябва да се вземат мерки срещу такива потребители. Като за начало може и временни, ако няма ефект може и крайни. Все пак идеята на форума е да се помага, не да се пречи, троли и обиждат потребителите.

Благодаря за хвалебстванията !

Акъл давайте на постващия темата !

Предоставената информация от него е нулева !

Отговорът ми е повече от достатъчен !

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак продължавате с глупостите. Добре, че не сте в раздела за хардуер. Щом нещо не ви харесва някой го опровергайте, а не да се обиждате. Такива са правилата тук. 

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Емил Костов написа:

Пак продължавате с глупостите. Добре, че не сте в раздела за хардуер. Щом нещо не ви харесва някой го опровергайте, а не да се обиждате. Такива са правилата тук. 

Не става въпрос за опровергаване, а за това, че се дава невярна информация на потребителите и се обиждат други, които искат да помогнат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите и за опита за помощ. Но аз се оправих - послушах човека, когото ми каза да пусна инсталацията със диск. След малко чакане се инсталира без проблем. 

преди 7 часа, Радослав Матев написа:

Как си я чете компютъра - стартира ли инсталацията от нея? С какво и как я записа, какъв Windows и откъде го намери?

Уиндоуса е пиратски, а просто като пусна флашката на компютъра и инсталацията тръгва без проблем. 

преди 2 часа, Gregory House написа:

Акъл давайте на постващия темата !

Предоставената информация от него е нулева !

Отговорът ми е повече от достатъчен !

За това написах, че ще дам нужната информация на всеки, който попита, но вече е без значение, защото се оправих. Разбирам, че вината си е моя.

Все пак благодаря на всички за опита за помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.