Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате добър офталмолог за град София, който си разбира от работата? Имам от няколко месеца внезапна пареща болка в очите и знам, че имам алергия от която ми се подуват клепачите и получавам сухота. Парещата болка, обаче мисля, че ми е от омазняването на клепачите през деня или от бактерии. Искам да си направя подробно изследване за да разбера и затова се нуждая от професионалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, frozener написа:

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате добър офталмолог, който си разбира от работата? Имам от няколко месеца внезапна пареща болка в очите и знам, че имам алергия от която ми се подуват клепачите и получавам сухота. Парещата болка, обаче мисля, че ми е от омазняването на клепачите през деня или от бактерии. Искам да си направя подробно изследване за да разбера и затова се нуждая от професионалист.

От няколко месеца внезапна пареща болка - дори е без значение дали ще те обидя. Абе ти нормален си ли????? Поне кажи от кой град си. Ако си от плевен веднага те пращам където трябва! 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

От няколко месеца внезапна пареща болка - дори е без значение дали ще те обидя. Абе ти нормален си ли????? Поне кажи от кой град си. Ако си от плевен веднага те пращам където трябва! 

Да, да извинявай, просто ми се спи. Редактирах си публикацията. Става дума за София . :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, frozener написа:

Да, да извинявай, просто ми се спи. Редактирах си публикацията. Става дума за София . :D

Не се Извинявай. С очите ТАШАК не бива. Запомни го от мен. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Никой написа:

Конюктивит или очен херпес.

А на какъв адрес се намира кабинета ви къде практикувате и тази професия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Madonna написа:

Д-р Алек Топов - Токуда

Благодаря за отговора. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Емил Костов написа:

Не се Извинявай. С очите ТАШАК не бива. Запомни го от мен. 

Знам, че е сериозно и не се шегувам. На лекарите им е шега работа затова питам тук, защото ходих при едни казах им, че когато съм навън в произволни моменти от деня получавам пареща болка и ми се насълзяват очите от болката затова трябва да седна за няколко минути и да си измия очите, за да се пооправи и те просто казват аа споко нищо ти няма. Омръзна ми от техните лъжи. На стажа ми в интернет доставяне, нито един на работата ми и включително аз нямаме лука да говорим глупости защото от това зависи печалбата на фирмата. Лекарите обаче все се оплакват колко им е зле живота а си получават стабилна държавна заплата и НИТО ВЕДНЪЖ НЕ СА ОТВОРИЛИ книга за справка или нещо. То това трябва да говори колко некомпетентни са повечето. Познавам и компетентни лекари, но те разбира се са малко. То си личи кой какъв е по външния вид и отношението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, frozener написа:

Знам, че е сериозно и не се шегувам. На лекарите им е шега работа затова питам тук, защото ходих при едни казах им, че когато съм навън в произволни моменти от деня получавам пареща болка и ми се насълзяват очите от болката затова трябва да седна за няколко минути и да си измия очите, за да се пооправи и те просто казват аа споко нищо ти няма. Омръзна ми от техните лъжи. На стажа ми в интернет доставяне, нито един на работата ми и включително аз нямаме лука да говорим глупости защото от това зависи печалбата на фирмата. Лекарите обаче все се оплакват колко им е зле живота а си получават стабилна държавна заплата и НИТО ВЕДНЪЖ НЕ СА ОТВОРИЛИ книга за справка или нещо. То това трябва да говори колко некомпетентни са повечето. Познавам и компетентни лекари, но те разбира се са малко. То си личи кой какъв е по външния вид и отношението.

Не знам при какви доктори си ходил, но ти трябва очен лека специалист. Кажи от кой град си, за да може колеги да те ориентират. Ако си от Плевен веднага бих ти посочил правилния човек.  За здравната ни система няма да коментирам. Има все още прекрасни лекари и добри специалисти в областта си, но останалата част от докторското съсловие са просто една паплач и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от smirena
      Ако нарисувам света
      със палитрата на любовта...
      Какво ще стане тогава?
      Какво ще стане?

Рисувай ме със сърцето си.
      Очите ми звезди искрящи,
      устните ми с цвят червен,
      аленият цвят на любовта.

Дали очите ти ме виждат такава,
      лебедова шия,стъпки на газела,
      тяло изваяно и стройно.

Искам да нарисувам усмивката ти,
      цялата палитра на дъгата,
      усмивка от радост,възторг,възхищение,
      това ,Любов са твоите очи...
    • от dona2003
      Моля за мнение за монитор, щадящ максимално зрението , за около 21 инча.  и нагоре

Лекарите са за и максимално ограничена  работата  с компютър, но ми се налага ежедневно да работя с него .

Филолог съм  - Предимно за четене, текстообработка, работа   с аудио  и видео файлове, работа в екип с видеовръзки   < WEB Seminar>

Бюджет до 200-300лв

Благодаря предварително 

• от smirena
      Очите сини ,потъмнели от тъга,
      коси развени от вятъра ,едва,
      снага топола,лебедова шия,
      коя си ти девойко мила.
      Минават хора ,изпиват я с очи,
      неземна хубост,мълвят без глас,
      очите тъжни не виждат те,
      под гъсти мигли скрити са уви.

Върви изправена ,като богиня,
      и носи болка от любов ранена,
      сълзи се стичат по бледите страни,
      краката не издържат тази пустота.
      Върви сред хора ,но сама е тя ,
      и болката си носи,не иска много ,
      една усмивка нежна и дума една ,
      тъгата ще отмие, човешка доброта.

Присяда като цвете, прекършено в миг,
      не търси съжаление,човешка топлота.
      До нея сяда старец белобрад,
      поглежда я с усмивка,ръката си подава,
      не тъжи момиче,тя болката голяма,
      повярвай ще зарастне,погледни синевата.

Птиците прелитат,волни и щастливи,
      стремеж ти пожелавам и мечти крилати.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.