Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Коя програма да използвам и с какви настройки да render-на видеото?

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Roki_03 написа:

Коя програма да използвам и с какви настройки да render-на видеото?

Благодаря предварително

Не съм най-разбиращия, но имам малко опит. Като за начало кажи си компа, защото без да знам какъв е немога да ти дам настройки. Иначе може Sony Vegas (аз използвах 10 Platinum а сега 13PRO) може и Adobe Premier или PowerDirector ама тя е малко по гадна смисъл според мен. Или малко по различните Camtasia Studio и Filmora. Като цяло съм ги използвал всички, които изброих освен Adobe Premier. Както казах за настройки нищо не мога да кажа без компа ти и за какво ще се използва (смисъл какъв вид клипове). А вече коя и откъде ще изтеглиш, купиш тук вече не мога да кажа нищо тъй като не е позволено да се пращат пиратски сайтове и т.н. Вече ако искаш нещо специално да питаш може тук и на лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Venom2004 написа:

Не съм най-разбиращия, но имам малко опит. Като за начало кажи си компа, защото без да знам какъв е немога да ти дам настройки. Иначе може Sony Vegas (аз използвах 10 Platinum а сега 13PRO) може и Adobe Premier или PowerDirector ама тя е малко по гадна смисъл според мен. Или малко по различните Camtasia Studio и Filmora. Като цяло съм ги използвал всички, които изброих освен Adobe Premier. Както казах за настройки нищо не мога да кажа без компа ти и за какво ще се използва (смисъл какъв вид клипове). А вече коя и откъде ще изтеглиш, купиш тук вече не мога да кажа нищо тъй като не е позволено да се пращат пиратски сайтове и т.н. Вече ако искаш нещо специално да питаш може тук и на лично.

Ето го компютъра:

HP WORKSTATION XW 4600
CPU: Intel Core 2 Quad q6600, 2.40 Ghz, 4 ядра
RAM: 4GB
GPU: nVidia Quadro FX 3500

преди 5 часа, аm-аm написа:

Нещо за Холивуд ли ще правиш или да покажеш нещо на аверче по ай-фона?

Gameplay клипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.02.2018 г. в 23:40, Roki_03 написа:

Ето го компютъра:

HP WORKSTATION XW 4600

Gameplay клипове.

През Филмората имаш директен достъп за уплоуд в Ютуб в профила ти! Достатъчно е само да се логнеш през нея и вече се свързан!

Имам ги изброените по-горе програми, но най-бързо се научава човек да работи с Филмора (която е около 80% аналог на Final Cut Pro но нямаш Мак компютър), и PowerDirector (аз ползвам 16-та версия от руснаците)! С Фимора-та имам клип качен директно (автоматично след рендването качва в Ютуб). И то сниман с Full HD камера, но ъпскалиран до 4К през Филмората! Имай предвид, че която и да решиш да позлваш се изисква време за рендване! С тези 4 гигабайта рам ще е доста бавно! Клипа на Джоджи бенд във Full HD, който е само 4 минути гледемо време се рендва около час и половина на компютъра на колегата, а той е с 28 гигабайта рам! Също така е важно и каква е видео картата! На колегата е 4 гигабайта, а твоята (ако вярно съм видял инфото за нея) е 256 мегабайта! Все пак е добре, че компютъра ти е Workstation. Един приятел работи в БТВ и си е взел такъв Workstation каато двата процесора са с по 12 ядра. Рам 64 гигабайта и 8 гига видео карта. Направо лудница, ама е направил вече свое студио в София и се е наложило да го купи! Пробвай с която решиш, но специално тези двете - Филмора и PowerDirector са лесни за научаване и никак не са за подценяване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2/13/2018 в 23:40, Roki_03 написа:

Ето го компютъра:

HP WORKSTATION XW 4600

Gameplay клипове.

Не че нещо ама с този компютър на какви игри ще снимаш??? Защото аз съм с I5-4460;8GB RAM;R7 370 и на GTA V на средни-високи едва успявам да снимам и то на моменти клипът пада под 30FPS а аз през това време играя със 60-70FPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.02.2018 г. в 0:32, plamen74 написа:

През Филмората имаш директен достъп за уплоуд в Ютуб в профила ти! Достатъчно е само да се логнеш през нея и вече се свързан!

Имам ги изброените по-горе програми, но най-бързо се научава човек да работи с Филмора (която е около 80% аналог на Final Cut Pro но нямаш Мак компютър), и PowerDirector (аз ползвам 16-та версия от руснаците)! С Фимора-та имам клип качен директно (автоматично след рендването качва в Ютуб). И то сниман с Full HD камера, но ъпскалиран до 4К през Филмората! Имай предвид, че която и да решиш да позлваш се изисква време за рендване! С тези 4 гигабайта рам ще е доста бавно! Клипа на Джоджи бенд във Full HD, който е само 4 минути гледемо време се рендва около час и половина на компютъра на колегата, а той е с 28 гигабайта рам! Също така е важно и каква е видео картата! На колегата е 4 гигабайта, а твоята (ако вярно съм видял инфото за нея) е 256 мегабайта! Все пак е добре, че компютъра ти е Workstation. Един приятел работи в БТВ и си е взел такъв Workstation каато двата процесора са с по 12 ядра. Рам 64 гигабайта и 8 гига видео карта. Направо лудница, ама е направил вече свое студио в София и се е наложило да го купи! Пробвай с която решиш, но специално тези двете - Филмора и PowerDirector са лесни за научаване и никак не са за подценяване!

Ок! Благодаря! Ще пробвам.

на 16.02.2018 г. в 20:05, Venom2004 написа:

Не че нещо ама с този компютър на какви игри ще снимаш??? Защото аз съм с I5-4460;8GB RAM;R7 370 и на GTA V на средни-високи едва успявам да снимам и то на моменти клипът пада под 30FPS а аз през това време играя със 60-70FPS

Ще се оправя аз! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Roki_03 написа:

Ще се оправя аз! :)

Прав си това е твоя работа, но аз само питам.

Наистина Filmora и PowerDirector са лесни за научаване и не са лоши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.02.2018 г. в 11:01, Venom2004 написа:

Прав си това е твоя работа, но аз само питам.

Наистина Filmora и PowerDirector са лесни за научаване и не са лоши.

Добре! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hspro
      Здравейте. Съществува ли безплатен софтуер за видео обработка, който да поддържа функцията hardware acceleration? 
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
    • от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване